Alarmları Tarihe Karıştıran Akıllı Yastık!

Sıradan bir yastığın önüne geçen ve içinde teknolojik bir devrim barındıran Sunrise smart pillow akıllı yastık ile tanışmanızı istiyorum. Sunrise sıradan bir yastıktan oldukça farklı… Çünkü bu yastık sizi doğal bir şekilde uyandırıyor.Sabahları uyanmak çoğumuz için bir işkencedir, gerek işe gidenler gerek öğrenciler… Bu teknolojiyi sabahları erken kalkmak zorunda olan herkes çok sevecek diye düşünüyoruz.

Muhtemelen bir çoğumuz için sabahları ilk hatırladığımız ve ilk karşılaştığımız şey güneşin doğuşuyla birlikte parıldayan ışık değil, birçok kez ertelemek zorunda kaldığımız ve şartlar itibariyle iyi duygular beslemediğimiz alarmlar… İşte bu alarm sesleri ile aniden sıçrayan vücutlarımız artık tarihin tozlu sayfalarına karışacak gibi görünüyor. Bahsettiğimiz Sunrise smart pillow akıllı yastık bizi daha dingin ve dinlenmiş olarak uyandırıyor olacak.

Bu akıllı yastık, uyku döngümüzün doğru yerinde bizleri uyandırmak için yavaş yavaş yükselen ve parlayan doğal bir ışık sistemi kullanıyor. Ve bu da doğal bir görüntü veriyor bizlere. Sabahları kalktığımızda olduğu gibi yastıktan yavaş yavaş yükselen bu ışıklar göz kapaklarımız yardımıyla vücudumuzdan yayılan uyku hormonu gibi etkileri durduruyor. Ve bu ışığın siz ne zaman isterseniz o zaman var olması yani tamamen kontrolünüz altında olacağı için sabahları uyanamama ve yorgun kalkma gibi problemleriniz bir bakıyorsunuz ortadan kalkmış. Yastığın alarm sistemi ise sizin uyku döngünüzü belirleyerek, sizin kolaylıkla uyanmanızı sağlıyor.

Peki bu mucizevi yastıklar nasıl çalışıyor? Nerelerde satılıyor?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2Sonraki sayfa
Etiketler

Zeynepcan Sarıçiçek

Zeynepcan Sarıçiçek

Merhaba, benim adım Zeynep Nişantaşı Üniversitesi Yeni Medya bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com’da içerik ve metin yazarlığı yapıyorum. Beni takip etmek isterseniz hem Moblobi.com'da "ZEYNEP CAN'IN DİJİTAL DÜNYASI" köşemden hem de Instagram adresimden takip edebilirsiniz. Instagram: zeynepcansaricicek


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı