Akıllı Tasmalar Köpeklere Göz Kulak Oluyor! - Moblobi.com
Yeni Teknolojiler

Akıllı Tasmalar Köpeklere Göz Kulak Oluyor!


Artık akıllı teknolojiler ve cihazlar yalnızca insanların gündelik işlerini kolaylaştırmakla kalmıyor. Özellikle son dönemlerde geliştirilen cihazlar ve sistemler evcil hayvanların sağlığını ve güvenliğini de arttırıyor. Bu sayede hem evcil hayvanlar hem de sahipleri daha güvenli ve rahat hareket edebiliyor. Bunlardan biri de akıllı tasma. İşte köpeğinize sizin yerinize göz kulak olan bu akıllı tasma ile ilgili detaylar…

Akıllı tasma ne işe yarıyor, nasıl kullanılıyor?

Akıllı tasma köpeksahiplerinin işini kolaylaştıracak ve aynı zamanda da içini rahatlatacak büyük adımlardan biri. Teknolojinin gelişimi sayesinde akıllı cihazlar yardımıyla neredeyse her şeyi takip edebilir hale geldik. Evdeki eşyalarımızı mobil cihazlarla takip etmek başta olmak üzere daha birçok işin yönetimi ve kontrolü yapılabiliyoruz. Bunlar arasında evcil hayvanlarımıza göz kulak olmamızı sağlayacak çözümler de yer alıyor. Akıllı tasmalar da bu çözümlerden biri. Bu tasma larda GPS sistemleri bulunuyor ve böylece evcil hayvanlarınızı takip etmek kolaylaşıyor. Çünkü bu sayede köpeğinizin konumuna istediğiniz an ulaşabiliyorsunuz.

Akıllı tasmalardan biri de Fiadındaki tasma . Söz konusu tasma , teknolojik özellikleriyle diğer tasma lardan ayrılıyor. Fiisimli bu tasma aslında bir GPS aracı. Tasma GPS ile senkronize bir şekilde çalıştığı için evcil hayvanların konumu izlenebiliyor. Böylelikle sahipleri evcil hayvanlarını rahatlıkla takip edebiliyor ve göz kulak olabiliyor.

Akıllı tasmada bulunan canlı konum takibi özelliği sayesinde köpeğinizin konumunu istediğiniz an istediğiniz yerden canlı şekilde takip de edebiliyorsunuz. Ayrıca şirket 7/24 erişilebilir bir destek hattına sahip. Hat üzerinden istediğiniz zaman temsilcilerle iletişime geçerek evcil hayvanınızla ilgili bilgiye ulaşma imkanına da sahipsiniz.

Ayrıca köpeğiniz izin verdiğiniz alanın dışına yani sizin belirttiğiniz güvenilir bölgenin dışına çıktığı an köpeğiniz için akıllı tasmada bulunan online kaçış uyarısı devreye giriyor. Bu özellik sayesinde anında cep telefonunuza bildirim geliyor ve destek hattı sayesinde olaya müdahale edebiliyorsunuz. Böylelikle her an köpeğinizin güvenliğinden emin olabiliyorsunuz ve daha sağlıklı, rahat bir şekilde yaşamasını sağlayabiliyorsunuz.

Peki bu akıllı tasma ne kadar süre kullanılabiliyor? Nerede ve ne kadara satılıyor? Geceleri evcil hayvanlarını dolaştıran kişiler için avantajı ne? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN
12Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı