Yılbaşı Biletine İkramiye Çıkmayanlara Sürpriz Var!

Hepimiz yılbaşı piyango bileti ile ilgili büyük umutlar taşırız. Hatta o piyango biletini almak için kilometrelerce uzağa gider, şanslı bayilerin önünde saatlerce sıra bekleriz. 2019 yılında da piyango biletlerinde küçüklü büyüklü ikramiye kazananların yanında elbette ki hiçbirşey kazanamayanlar da oldu. Ama bu yıl onları da düşenenler var desek sanırım yalan olmaz.

Piyango biletinde ikramiyeyi kazanamayanlara müjde MediaMarkt‘tan geldi. Marka, yılbaşı biletine ikramiye çıkmayanlara bir teselli sunmaya karar verdi. Yılbaşı ikramiyesi çıkmayan biletini getirene çeşitli indirimler sağlıyor olacak.

MediaMarkt hepimizin bildiği gibi Avrupa’nın lider elektronik mağazası ve Türkiye’de de farklı illerde 71 mağazası bulunuyor. Ayrıca online olarak da hizmet sunuyor. Marka, 2019 yılını özel bir indirimle başlatmak istedi ve yılbaşı çekilişinde ikramiye kazanamayanlara bir teselli indirimi hazırladı. Yeni yılın en büyük heyecanlarından biri olan yılbaşı çekilişinde biletine amorti veya herhangi bir ikramiye çıkmayanlara özel indirimler sağlanıyor olacak.

Peki piyango biletinize ikramiye çıkmadıysa, MediaMarkt’taki bu indirimi nasıl alabileceksiniz, neler yapmanız gerekiyor? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Tuğba Tekyıldız

Tuğba Tekyıldız

Dijital ve teknoloji ile ilgilenen herkesi Moblobi.com'a bekliyoruz... Moblobi: https://moblobi.com/author/tugba-tekyildiz/ E-posta: onur.aydin@moblobi.com


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı