Uygun Fiyatlı Teknolojik Hediyeler Hangileri? - Sayfa 2 / 2 - Moblobi.com
Yaşam

Uygun Fiyatlı Teknolojik Hediyeler Hangileri?


Telefonunu sık kullananlara: Anker taşınabilir şarj cihazı

Akıllı telefonlar son dönemlerde oldukça gelişme göstermiş olsa da akıllı telefonların batarya problemleri devam ediyor. Bu yüzden teknolojik hediye olarak sevdiklerinize taşınabilir şarj cihazı alabilirsiniz. Ankertaşınabilir şarj cihazı bunlardan uygun fiyatlı olanları arasında yer alıyor. Söz konusu şarj cihazı, telefonunuzu güvenilir bir şekilde şarj etmenizi sağlıyor. Ayrıca taşınabilir şarj cihazında bulunan PowerIQ teknolojisi sayesinde akıllı telefonunuzun hızlı şarj olmasını da sağlayabiliyorsunuz. Anker‘ı Amazon üzerinden yaklaşık 50 dolara satın alabiliyorsunuz.

Eğlenmeyi Sevenler için teknolojik hediye: Tello Quadcopter Uçağı

Söz konusu uçak, minik ve hafif yapısı olan insansız bir hava aracı. Tello Quadcopter, dışarıdan bakınca görkemli görünmüyor olsa da uçağın birçok etkileyici özelliği bulunuyor. Uçağı bir akıllı telefon yardımıyla kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca cihazda bulunan kamera sayesinde video çekimi de yapabiliyorsunuz. Eğlenceli bir hediye satın almak istiyorsanız internetten yaklaşık 99 dolara Tello Quadcopter uçağına ulaşabilirsiniz.

Peki siz sevdiklerinize hangi teknoloji hediyelerini almayı tercih ediyorsunuz? Sizin önereceğiniz teknoloji hediyeleri hangileri? Görüşlerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!

  • Adım Attıkça Enerji Kaybını Engelleyen Ayakkabı!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Şarj Kutusuna Gerek Duymayan Gerçek Kablosuz Kulaklık!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Uyku Problemi Olanlar için Beyaz Gürültü Makineleri!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.

Bu yazıyı ilginizi çektiyse ve sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşmak isterseniz yazının sonundaki sosyal medya paylaşım butonlarını kullanabilirsiniz.

Önceki sayfa12

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı