Uygun Fiyatlı Teknolojik Hediyeler Hangileri?

teknolojik hediyeler herkesin hoşuna giderTeknoloji merakı her yaş grubundan insanı sarmış durumda. Birçoğumuz özellikle cep telefonlarının yeni modellerini merakla bekliyor; yeni teknoloji ürünlerini çıktıkça deneyimlemekten heyecan duyuyoruz.

Hatta günümüz dünyasının en popüler hediyeleri arasında teknoloji hediyeleri bulunuyor. Ancak teknolojik hediye genellikle pahalı olsa da daha ucuz hediyeler bulmak da mümkün. İşte size ilham olacak 100 doların altındaki teknoloji hediyelerineden bazıları:

Havalı teknolojik hediye arayanlara: Amazon Eco

Amazon Eco oldukça işlevsel şekilde tasarlanmış bir hoparlör. Cihazı yalnızca müzik dinlerken kullanmıyor, ayrıca cihaz yardımıyla evinizdeki birçok eşyayı uzaktan kontrol edebiliyorsunuz.

Uzaktan ses tanıma özelliği bulunan cihazı kullanarak istediğiniz müziği çalabiliyor ve cihaza çeşitli yönlendirmelerde bulunabiliyorsunuz. Ayrıca Amazon Eco yaklaşık 50 dolar olduğu için sıklıkla tercih edilen teknolojik hediyeler arasında yer alıyor.

Gezginler için teknolojik hediye: Biolit Cookstove

Biolit Cookstove, kamp yapmayı sevenler için oldukça ideal bir teknolojik hediye. Kamp yaparken kamp ateşi yakma işlemlerinde ve yemek yapmada çeşitli problemler yaşanabiliyor.

Ancak söz konusu cihaz fan teknolojisini kullanarak çalışıyor ve birkaç dakika içerisinde ateş oluşturabiliyor. Bu cihaz tek bir şarj ile 30 saate kadar kullanım sağlamasıyla da oldukça kullanışlı. Biolit Cookstove fiyatı ise yaklaşık 50 dolar.

Dizi ve film izlemeyi sevenler için: Roku uygun fiyatlı akış cihazı

Dizi ve film izlemeyi sevenler için alınabilecek teknoloji hediyeleri arasıda akış cihazları ye alıyor. Roku Streaming Stick de bunlardan biri ve fiyatı ile diğerlerinden biraz ayrışıyor.

Özellikle de, her türlü kullanıcıya hitap etmek üzere geniş yelpazesi bulunacak şekilde tasarlanmış bir arayüzü bulunuyor. Bu televizyon cihazı sayesinde Netflix gibi abonelik gerektiren servislere ödeme yapmadan; önceden ayarlanmış akıştan faydalanabiliyorsunuz. Roku‘nun, Amazon’daki satış fiyatı ise 60 dolar civarında.

Kitap okumayı sevenler için: Amazon Kindle

Özellikle son dönemlerde çeşitli mobil cihazlar yardımıyla kitap okuma artmış durumda. Bu anlamda teknolojinin getirilerinden biri de e-kitap okuyucuları.

Kitap okumayı sevdiğini bildiğiniz birine bu hediyeyi satın alabilirsiniz. Amazon Kindle, içerisinde geniş bir kütüphane bulunduruyor ve ayrıca dokunmatik ekranı sayesinde kolay kullanım imkanı sağlıyor. Konforlu ve güçlü bir tasarımı olan Amazon Kindle ‘ın fiyatı ise Amazon’da yaklaşık 80 dolar.

Peki telefonunu sık kullananlar için hangi teknolojik hediye uygun? Eğlenmeyi sevenler için hangi uygun fiyatlı teknolojik hediyeyi alabilirsiniz? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2Sonraki sayfa

Pelda Nasıroğlu

Pelda Nasıroğlu

Ben Pelda. İstanbul Üniversitesi İktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Moblobi'de metin yazarlığı yapıyorum. Teknoloji ve dijital odaklı yazılarıma Moblobi.com'daki köşemden ulaşabilirsiniz. Moblobi: https://moblobi.com/author/pelda-nasiroglu/ E-posta: peldanasiroglu@hotmail.com


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı