University4Society Temsilcilik Başvuruları Açıldı!

Moblobi.com olarak Medya Sponsoru olduğumuz ve her yönüyle desteklediğimiz University4Society programı girişimci ruha sahip olan kişilere birçok fırsat sunan, kar amacı gütmeyen ve gönüllü düzenlenen bir platform. University4Society etkinlikleri, gönüllü üniversite temsilcileri ile kendi üniversitelerinde düzenliyorlar. Türkiye’nin 7 bölgesinde de etkinlikler düzenliyorlar ve tüm Türkiye’de yayılmayı hedefliyorlar. 2017-2018 döneminde 10 farklı üniversitede düzenlendi ve 2018-2019 döneminde ise hedef 60 üniversite…

University4Society, 48 saat süren, iş geliştirme temelli bir hackathon konsepti üzerine kurulu. Üniversite etkinliklerinden öne çıkan girişimci ekipleri programa dahil edip, hızlandırma sürecine sokuyorlar. Hızlandırma süreci sonrası ise bu ekipleri, ekosistemin önemli isimleriyle bir araya getiriyorlar.

University4Society, üniversite etkinlikleri, hızlandırma ve büyük final olmak üzere üç aşamalı şekilde ilerliyor. Üniversite etkinlikleri kısmı girişimciler, mentorlar, eğitimciler ve jürilerden oluşuyor. Girişimciler sunumlarını yaparak, seçilen ekipler 48 saatlik eğitim sonrası bir elemeye tabi tutuluyor ve bir sonraki aşamaya geçilyorlar. Hızlandırma bölümünde ise seçilenler 3 ay boyunca mentorlerle iş fikirlerini geliştirmeye devam ediyorlar. Ve en son aşamada seçilen ekipler büyük finalde yatırımcılara sunum yapıyorlar, birinci olacak proje ise silikon vadisine gidip 2 ay boyunca işlerini orada geliştirmeye devam ediyor.

TOBB desteğini de arkasına alan University4Society programı girişimci olarak hayallerini gerçekleştirmek isteyen tüm üniversite öğrencilerini bekliyor. Siz de bu oluşumun bir temsilcisi olmak istiyorsanız BURAYA tıklayabilirsiniz.

Etkinlik sosyal medya hesaplarını ise aşağıdaki linklerden takip ederek, etkinliği takipte kalabilirsiniz:

Facebook’ta takip etmek için buraya tıklayın.

Twitter’da takip etmek için buraya tıklayın.

Instagram’da takip etmek için buraya tıklayın.

Linkedin’de takip etmek için buraya tıklayın.

Siz de bu oluşumun bir temsilcisi olmak istiyorsanız BURAYA tıklayabilirsiniz.

Etiketler
Tuğba Tekyıldız

Tuğba Tekyıldız

Dijital ve teknoloji ile ilgilenen herkesi Moblobi.com'a bekliyoruz... Moblobi: https://moblobi.com/author/tugba-tekyildiz/ E-posta: onur.aydin@moblobi.com


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı