University4Society Yeni Dönemi Başladı!

University4Society ülkemizin 7 bölgesinde düzenlenen kapsamlı bir girişimcilik programı. Amacı girişim fikrinden önce girişimci yetiştirmek. “Girişimciliğin İlk Durağı” mottosuyla yola çıkmış olan University4Society’nin bu dönem de 40 üniversitede yarı finalleri düzenleniyor olacak. Üniversite etkinliklerinden çıkacak olan girişimci ruha sahip kişiler ise hızlandırma programına dahil edilecek ve destekleniyor olacak. Bizim de Moblobi.com olarak partnerleri arasında bulunduğumuz ve medya sponsoru olduğumuz University4Society, hayallerini gerçekleştirmek isteyen üniversite öğrencilerine büyük fırsatlar sunuyor.

University4Society 2018-2019 Dönemi Başladı!

University4Society, üç aşamalı şekilde ilerliyor. İlk aşama üniversite etkinlikleri, ikincisi girişimcileri hızlandırma programı ve üçüncü aşlama ise büyük final.

University4Society üniversite etkinliklerini, gönüllü üniversite temsilcileri kendi üniversitelerinde düzenliyorlar. Böylece hem bulundukları üniversitede hem de şehirde genç girişimcilere kapı açmış oluyorlar. Program bu üniversite etkinlikleriyle de sınırlı kalmıyor. Tüm yıl sürüyor. Böylece genç girişimcileri 0 noktasından alıp, onları girişimciliğin tüm reflekslerini öğrenmiş bir hale getirmeyi amaçlıyor.

University4Society gönüllüsü olan ve girişimcisi olan herkes, Türkiye’nin en geniş girişimci ve yatırımcı networkünün de bir parçası olmuş oluyor. University4Society programı, girişimci olmak ve hayallerini gerçekleştirmek isteyen tüm öğrencilere açık. Bu oluşumun bir parçası olmak isteyenler University4Society üniversite etkinliklerinden birinde yer alabilir ve böylece de Türkiye’nin En Kapsamlı Girişimcilik Programı’na dahil olabilirler.

Peki girişimci veya gönüllü olarak nasıl yer alabilir, nereden başvuru yapabilirsiniz?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN!

1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Onur AYDIN

Onur AYDIN

Yeni Dünya insanlarına... Moblobi: https://moblobi.com/author/onur-aydin/ E-posta: onur.aydin@moblobi.com


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı