Türkiye Girişim Ekosistemi 2017/3 Etkinliği Gerçekleşti!

Startups.Watch’ın düzenlediği “Türkiye Girişim Ekosistemi 2017/3” etkinliği dün Kolektif House Levent’te gerçekleşti. Sektörün en önemli isimlerinin yer aldığı ve çok sayıda katılımcının hem bu isimler ile tanışma hem de onlardan çok değerli bilgiler alma şansı yakaladığı etkinlik oldukça verimli ve zengindi.

Açılışı ve etkinlik moderatörlüğümü Timur Sırt’ın yaptığı etkinlikte; Türk Telekom CEO’su Paul Doany’de konuşma yaptı. Girişim ekosistemini somut veriler ışığında yatırımcı ve girişimci için güvenilir kaynağa dönüştürmeyi ilke edinen Startups.Watch 2017 3.Çeyrek rakamlarını paylaştı. 3. Çeyrek yatırımlarından: Atar Labs ve yatırımcısı DCP Ventures; Garaj Sepeti ve yatırımcısı Galata Business Angels; Appsamurai ve yatırımcısı ACT Ventures Partners ile Bilemezsin ve yatırımcısı Demirören Ventures katılımcılarla yatırım hikayelerini paylaştılar. Etkinliğin son bölümünde ise Trendler ve Girişimci Sunumları bölümünde ise WeWalk, Octovan, Optiyol, Scode, Onlock, Iven’in oluşturduğu 6 girişim sahne aldı.

Katılımcılarını çoğunlukla girişimci ve yatırımcıların oluşturduğu etkinlik network anlamında da oldukça değerliydi. Sektörün en önemli isimleri ile sohbet etme, bilgi alma ve merak ettiklerinizi danışma şansı bulduğunuz ortamda katılımcılar bu isimlere kendilerini tanıtma ve tanışma şansı da yakaladılar. Serkan Ünsal, Fırat İşbecer, İhsan Elgin, Hasan Aslanoba gibi pek çok ismin yer aldığı etkinlik Türkiye’de üçüncü çeyrekteki yatırım alan girişimler ve girişim ekosisteminin paydaşlarını buluşturdu.

Moblobi.com olarak bizim de katılımcısı olduğumuz ve Startups.Watch tarafından organize edilen bu etkinliğin devamını takip etmenizi öneririz.

 

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı