The Walking Dead Oyuncuları

Gelin The Walking Dead Oyuncularını yakından tanıyalım.

The Walking Dead, Andrew Lincoln’un diziden ayrılışından sonra devam etti etti. Geçen bu süreçte, topluluklar arttı ve yeniden inşa dizayn edildi. Karakterlerin yeni ilişkiler kurdu ve yeni güçler kazandı. Bu dönemde de karakter sayısı hızla artmaya devam etti. Bu yazımızda The Walking Dead oyuncuları ve karakterlerini ana hatlarıyla tanıyacağız.

Daryl Dixon Karakteriyle Norman Reedus 

Daryl, sezon 1’den beri hayatına devam eden iki karakterden biri. Geçen sezonlar boyunca Daryl’nin başından çok şey geçti. DarylRick’in ölümünden sonra İskenderiye’den ayrıldı ancak sonradan geri döndü.

Rick ve Maggie’nin yokluğu, Daryl’i normalde tercih etmeyeceği sorumluluk almaya zorladı. The Walking Dead’den önce, Norman Reedus’un The BoondockSaints filminde de oynamıştı.

Michonne Rolünde Danai Gurira 

Michonne iki çocuğa annelik yapıyor. Dizideki birçok karakter gibi, Michonne’nin topluluklardaki rolü de gelişti. Halen İskenderiye lideri olarak görev yapıyor. Danai Gurira, Marvel’de Okoye rolü ile dünya çapında tanınıyor.

Melissa McBrideCarol 

CarolRick’in 1. sezonda karşılaştığı kamptan kalan tek üye.  Evlatlık oğlu Henry öldürüldü. Carol rolü öncesinde Melissa McBride, Profiler, Dawson’s Creek, Walker, Texas Ranger gibi dizilerde rol aldı.

Rosita Rolünde Christian Serratos

9 ve 10. sezonlar arasında Rosita, Coco adlı çocuğu dünyaya getirdi. Rosita’nın şu an Gabriel’le ilişkisi olmasına rağmen, çocuğun babası Siddiq. 

Gabriel Rolünde Seth Gilliam

Gabriel, 5. sezonda karşımıza çıktı. Seth Gilliam; The WireTeen Wolf, Oz gibi TV’deki büyük işlerde yer aldı.

Aaron Rolünde Ross Marquand

Aaron, geçmiş dönemde kocasını, 9. sezonun başında kolunu ve iyi arkadaşı İsa’yı kaybetti. Aaron, son sezonlarda büyük zorluklara katlandı.

Ross MarquandImpress Me, Phineas ve Ferb dizilerinde seslendirme ksımında çalışmıştı.

Ayrıca Avengers ve Infinity War’da oynadı.

Beta Olarak Ryan Hurst

Ryan Hurst ana oyuncu kadrosunun yeni üyelerinden biri. Karakteri Beta, Alpha’nın tartışmasız en sadık ikinci komutanı ve aynı zamanda Daryl’in düşmanlığını kazanmış kötü bir adam. Beta kimliğine o kadar tutunmuş ki maskesini asla çıkarmıyor. Ryan Hurst, son yıllarda Anarchy ve Bates Motel gibi ilerde önemli roller aldı.

Alpha Rolünde Samantha Morton

Alpha, The Walking Dead’in yeni kötü adamlarından biri. Dizide yer alan şimdiye kadarki en kötü karakterlerden hatta. Samantha MortonSweet and LowdownMorvan Collar, Elizabeth: Altın Çağ ve son dönemde Fantastik Canavarlar gibi filmlerde rol almış ödüllü bir oyuncu.

Yukarıda sadece bazı The Walking Dead Oyuncuları hakkında bilgiler paylaştık. Geçen yıllar içerisinde diziye daha onlarca karakter girip çıktı.

Etiketler
Moblobi

Moblobi

Yeni dünyadan hayatınıza fayda sağlayacak bilgiler, haberler ve ipuçları paylaşıyoruz. İTÜ Arı Teknokent'in seçtiği girişimlerden biriyiz ve Milliyet tarafından da özel ödüle layık görüldük. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için https://moblobi.com/hakkimizda/ linkini tıklayabilirsiniz. Yeni dünyadan anında haberdar olmak ve olanı biteni kaçırmamak için, sosyal medyada takip etmeyi unutma.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı