Telefonunuz Çalınırsa Neler Yapmalısınız? - Sayfa 5 / 5 - Moblobi.com


Telefonunuz Çalınırsa Neler Yapmalısınız?

Operatörünüzü Bilgilendirin!

Eğer cihazınızın içerisinde Sim kartınız varsa kullandığınız operatörün müşteri temsilcisini arayarak durumu belirtin. Bu durum Sim kartınızı bloke ederek hattınızın kullanımını engelleyecektir.

Konuyla ilgili düşüncelerinizi ve tecrübelerinizi aşağıdaki yorum formundan paylaşabilirsiniz. Herkese iyi günler dilerim 🙂

Başka Ne Var?

Bu yazımız ilginizi çektiyse, aşağıdaki haberlerimize de göz atmanızı tavsiye ederiz.

  • SIM kartı olmadan ya da telefonun çekmediği yerlerde acil arama yapabiliyorsunuz? Peki ama bu nasıl mümkün olabiliyor? “SIM Kartı Olmadan Nasıl Acil Arama Yapılabiliyor?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Google telefonlarımızı mı dinliyor? Konuştuğumuz konuların reklam olarak karşımıza çıkmasının sebebi dinlenme olabilir mi? “Google Gerçekten de Telefonları Dinliyor mu?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Akıllı telefonların hayatlarımıza girmesiyle birlikte birçok şey değişti.Akıllı telefonlar neleri değiştirmiş olabilir? “Cep Telefonu Kullananları Bekleyen Büyük Tehlike!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Android telefonlardaki bazı bilinmeyen ya da az bilinen özellikler… “Android Telefonunuzun Bilinmeyen Özellikleri!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Nedir bu eSIM? “SIM Kartlarının Sonu Mu Geliyor!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Size kan analizi yapan telefon kılıfı geliştirildi desek? “Kan Analizi Yapan Telefon Kılıfı Mı?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Artık yediklerinizin kaç kalori olduğunu telefonunuz size söyleyecek. “Yediklerinizin Kalorisini Telefonunuz Söylesin!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Hayatımızın odak noktası haline gelen akıllı telefonlardan insanlar sıkılmaya başladı. “Arasın Yeter Modası Geri Dönüyor: Eski Cep Telefonları!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.

Yiğit Can ile Teknoloji Sohbetleri’ni Moblobi.com’da takipte kalın ? 

Yiğit Can’ın tüm yazılarını görmek için buraya tıklayın.

Moblobi ekibimizden Yiğit Can’ı daha yakından tanımak isterseniz Youtube kanalımızdaki videosunu izleyebilirsiniz ?

Moblobi.com yazarlarından Yiğit Can’ı sosyal medyada takip etmek isterseniz:
Facebook: yigitcan.turk.73
Instagram: yesyigitcan
Linkedin: yesyigitcan
Blog: oxygeniuzz.blogspot.com

Yigit Can Türk

Bilgisayar mühendisliği öğrencisi ve aynı zamanda içerik yazarıyım. Bir de küçük akvaryum balıklarım var. Ama bunun konumuzla pek bir ilgisi yok. Moblobi.com’da sizlerle "YİĞİT CAN İLE TEKNOLOJİ SOHBETLERİ" köşemde teknoloji hakkında sohbet edecek ve bu konu hakkındaki görüşlerimi paylaşacağım. Yiğit Can'ı daha yakından tanımak isterseniz Youtube kanalımızdaki videoyu https://www.youtube.com/watch?v=xywwP6qxbLk linkinden izleyebilirsiniz. Yiğit Can'ın Moblobi.com için oluşturduğu intoyu izlemek için https://youtu.be/aEQPfRx309s linkine tıklayabilirsiniz. Yiğit Can'ı sosyal medyada da takip etmek isterseniz: LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/yesyigitcan/ Instagram: https://www.instagram.com/yesyigitcan/ Facebook: https://www.facebook.com/yigitcan.turk.73

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir