Telefonunuz Çalınırsa Neler Yapmalısınız? - Sayfa 5 / 5 - Moblobi.com
Yaşam

Telefonunuz Çalınırsa Neler Yapmalısınız?


Operatörünüzü Bilgilendirin!

Eğer cihazınızın içerisinde Sim kartınız varsa kullandığınız operatörün müşteri temsilcisini arayarak durumu belirtin. Bu durum Sim kartınızı bloke ederek hattınızın kullanımını engelleyecektir.

Konuyla ilgili düşüncelerinizi ve tecrübelerinizi aşağıdaki yorum formundan paylaşabilirsiniz. Herkese iyi günler dilerim 🙂

Başka Ne Var?

Bu yazımız ilginizi çektiyse, aşağıdaki haberlerimize de göz atmanızı tavsiye ederiz.

  • SIM kartı olmadan ya da telefonun çekmediği yerlerde acil arama yapabiliyorsunuz? Peki ama bu nasıl mümkün olabiliyor? “SIM Kartı Olmadan Nasıl Acil Arama Yapılabiliyor?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Google telefonlarımızı mı dinliyor? Konuştuğumuz konuların reklam olarak karşımıza çıkmasının sebebi dinlenme olabilir mi? “Google Gerçekten de Telefonları Dinliyor mu?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Akıllı telefonların hayatlarımıza girmesiyle birlikte birçok şey değişti.Akıllı telefonlar neleri değiştirmiş olabilir? “Cep Telefonu Kullananları Bekleyen Büyük Tehlike!” haberimizi okumak için burayatıklayın.
  • Android telefonlardaki bazı bilinmeyen ya da az bilinen özellikler… “Android Telefonunuzun Bilinmeyen Özellikleri!” haberimizi okumak için burayatıklayın.
  • Nedir bu eSIM? “SIM Kartlarının Sonu Mu Geliyor!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Size kan analizi yapan telefon kılıfı geliştirildi desek? “Kan Analizi Yapan Telefon Kılıfı Mı?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Artık yediklerinizin kaç kalori olduğunu telefonunuz size söyleyecek. “Yediklerinizin Kalorisini Telefonunuz Söylesin!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Hayatımızın odak noktası haline gelen akıllı telefonlardan insanlar sıkılmaya başladı. “Arasın Yeter Modası Geri Dönüyor: Eski Cep Telefonları!” haberimizi okumak için burayatıklayın.

Yiğit Can ile Teknoloji Sohbetleri’ni Moblobi.com’da takipte kalın ? 

Yiğit Can’ın tüm yazılarını görmek için buraya tıklayın.

Moblobi ekibimizden Yiğit Can’ı daha yakından tanımak isterseniz Youtube kanalımızdaki videosunu izleyebilirsiniz ?

Moblobi.com yazarlarından Yiğit Can’ı sosyal medyada takip etmek isterseniz:
Facebook: yigitcan.turk.73
Instagram: yesyigitcan
Linkedin: yesyigitcan
Blog: oxygeniuzz.blogspot.com

Önceki sayfa12345
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı