Telefonunuz Çalınırsa Neler Yapmalısınız? - Sayfa 4 / 5 - Moblobi.com


Telefonunuz Çalınırsa Neler Yapmalısınız?

IMEI Numaranızı Öğrenme

Cihazınızın arama ekranına girdikten sonra *#06# yi tuşlayarak IMEI numarasını öğrenebilirsiniz. Telefon unuz çalındıysa telefon unuza ait satın alırken size verilen kutu ve belgeleri kurcalayarak IMEI numarasına ulaşabilirsiniz.

Henüz bitmedi… Tüm bunları yaptıysanız bir de operatörünüzü bilgilendirmelisiniz deriz. Peki ne demeli, ne yapmalısınız?

DEVAMI İÇİN 5’E TIKLAYIN:

Yigit Can Türk

Bilgisayar mühendisliği öğrencisi ve aynı zamanda içerik yazarıyım. Bir de küçük akvaryum balıklarım var. Ama bunun konumuzla pek bir ilgisi yok. Moblobi.com’da sizlerle "YİĞİT CAN İLE TEKNOLOJİ SOHBETLERİ" köşemde teknoloji hakkında sohbet edecek ve bu konu hakkındaki görüşlerimi paylaşacağım. Yiğit Can'ı daha yakından tanımak isterseniz Youtube kanalımızdaki videoyu https://www.youtube.com/watch?v=xywwP6qxbLk linkinden izleyebilirsiniz. Yiğit Can'ın Moblobi.com için oluşturduğu intoyu izlemek için https://youtu.be/aEQPfRx309s linkine tıklayabilirsiniz. Yiğit Can'ı sosyal medyada da takip etmek isterseniz: LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/yesyigitcan/ Instagram: https://www.instagram.com/yesyigitcan/ Facebook: https://www.facebook.com/yigitcan.turk.73

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir