Teknolojik Hediyeler In, Romantik Hediyeler Out!

Teknolojik Hediyeler In, Romantik Hediyeler Out!

Fotoğraf Makinesi:

Yan yana olduğunuz özel anlarınızı, beraber çıktığınız seyahatleri, gittiğiniz konserleri, başbaşa yediğiniz yemekleri, keşfettiğiniz mekanları hatırlamak için en güzel şey fotoğraflardır.

Dolayısıyla sevgililer gününde alacağınız en güzel hediyelerden biri de bu anları sonsuz kılmak ve bol bol fotoğrafa dönüştürmek için bir fotoğraf makinesi olabilir.

Kulaklık:

Kulaklık bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıl en çok satılan ürünlerden biri olmuştu. Özellikle zamanı yolda geçen öğrenciler, çalışanlar için vazgeçilmez bir aksesuar haline geldi diyebiliriz.

Dolayısıyla bu sevgililer gününde de onun sevdiği tarzda ve özelliklere sahip bir kulaklık güzel bir sevgililer günü hediyesi alternatifi olacaktır. Farklı renk seçenekleri ve modelleri bulununan kulaklıklardan birini seçip, bu sevgililer günü hediyesinde onun tarzına uygun bir hediye yaratabilirsiniz.

Taşınabilir Şarj Aleti:

İletişim kopukluklarının ilişkileri etkilediği hatta bitme noktasına getirdiğini daha önce paylaştığımız bir haberimizde sizinle paylaşmıştık. Okumayanlar haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirler. Hal böyle olunca sevgilinizle aranızda iletişim kopukları olmasını önlemek amacıyla ona bu sevgililer gününde taşınabilir şarj aleti hediye edebilirsiniz. Muhtemeler akıllı telefonu olan ve sık sık internete bağlanan, ya da konuşup mesajlaşan bir çift olarak onun da telefonunun şarjı çabucak bitiyordur. Bu noktada ona alacağınız taşınabilir şarj aleti ilişkiniz için hayat kurtarıcı olacaktır. Ayrıca sevgililer günü hediyesi olarak da ona her an ulaşmanızı sağlayacak anlamlı bir hediye alternatifi olacaktır. Taşınabilir şarj aleti her yerde rahatlıkla kullanılarak, telefonunuzu hızla şarj edebilir; böylece onun her an yanında taşıyacağı da bir hediye olabilir.

Romantik hediyelerin out, teknolojik hediyelerin in olduğu bu sevgililer günü için teknolojik hediye önerilerinin dahası da var…

DEVAMI İÇİN 3’E TIKLAYIN

Burcu Aydın

Dijital ve teknoloji ile ilgilenen herkesi Moblobi.com'a bekliyoruz... Moblobi: https://moblobi.com/author/burcu-aydin/ E-posta: onur.aydin@moblobi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir