Teknolojik Hediyeler In, Romantik Hediyeler Out!

Sevgililer günü yaklaşıyor. Hediye almak isteyenler şimdiden araşatırmalara başladılar bile. Şimdi size bu noktada işinizi kolaylaştıracak bir bilgi verelim isteriz. Yıllardır süregelen aşkın simgesi haline gelmiş sevgililer günü hediyeleri olan kalpli yastıklar, peluş ayıcıklar gibi romantik hediyeler artık demode olmuş görünüyor. Yeni trend ise teknolojik hediyeler. Hem günlük yaşantımıza hem de sosyal yaşantımıza fonksiyonellik ve aynı zamnada da konfor katan teknolojik ürünler yeni neslin tercih ettiği hediye alternatifleri arasında yerini alıyor.

Teknoloji perakendeciliğinin önemli firmlarından İstanbul Bilişim, sevgililer günü için teknolojik hediyelerin neler olabileceğine ilişkin size ilham olacak bir liste hazırladı.

İşte romantik hediyelerin out, teknolojik hediyelerin in olduğu bu sevgililer günü için teknolojik hediye önerileri:

Cep Telefonu:

Sevgiliye alınacak hediyeler arasında aslında ilk sırada cep telefonu yer alıyor diyebiliriz. Özellikle de cep telefonu eskiyen sevgiliniz için onu oldukça mutlu edecek bir hediye alternatifi olabilir.

Bunun için piyasada pek çok marka ve model var. Bunlar arasında hem marka, hem model hem de bütçenize göre karşılaştırmalar yaparak en uygun hediyeyi bulabilirsiniz. Böylece ona daha rahat konuşup mesajlaşabileceğiniz güzel bir hediye de sunmuş olursunuz.

Romantik hediyelerin out, teknolojik hediyelerin in olduğu bu sevgililer günü için teknolojik hediye önerilerinin dahası da var…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2 3Sonraki sayfa
Etiketler
Burcu Aydın

Burcu Aydın

Dijital ve teknoloji ile ilgilenen herkesi Moblobi.com'a bekliyoruz... Moblobi: https://moblobi.com/author/burcu-aydin/


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı