Sigortacılıkta Dijital Dönüşüm Ne Kadar Önemli?

Nedir bu dijital dönüşüm dedikleri?

Son dönemlerin popüler kavramı olan dijital dönüşüm, aklımıza gelebilecek her iş alanında karşımıza çıkıyor. Peki tam olarak nedir bu dijital dönüşüm?

Şöyle ki, günümüzün hızla gelişen ve değişen teknolojisine ayak uydurmak için markaların dijital unsurlardan faydalanarak yenilikçi bakış açısı ile kurumsal uyarlama; yani bir diğer anlamda markanın dijital çemberde değişim ve adapte sürecidir. Dijital dönüşüm, yalnızca internet uygulamalarında yeni teknolojiler kullanmak, mobil uygulama geliştirmek veya kurumsal olarak sosyal medyanın tüm mecralarını daha aktif kullanmak değildir. Aksine her alan için farklı strateji ve uygulama isteyen, tek bir çözümü olmayan geniş yelpazeli bir kavramdır.

Özellikle son yıllarda dijital dönüşümün iş hayatındaki yeri azımsanmayacak kadar fazladır. Günümüzde sağlıktan üretime, gıdadan turizme pek çok farklı sektörde kaçınılmaz bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu yazımızda sizler için sigorta sektörünü ele aldık.

Sigorta sektöründe dijital dönüşüm ve bunun aktif olarak uygulandığı bir başarı örneği… Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN:

1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Clicks'us

Clicks'us

Clicks'us Digital 2016 yılında kurulan ve 360 derece hizmet veren bir dijital performans ajansıdır. Kaybolma, görün! mottosuyla yola çıkan Clicks'us, müşterileriniz sizi aradığında zirvede yer almanızı ve dijitalde kaybolmamanızı sağlayarak sizi sevilen bir marka haline getirecek! Clicks'us Moblobi.com'daki bu köşesinde dijitalde kaybolmamanız için size ipuçları veriyor. Sosyal Medya'da Clicks'us: Twitter: clicksuscom Instagram: clicksus Facebook: clicksus Linkedin: clicks'us-digital


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı