Seni İnternetten Silmek Lazım: Kişisel Bilgi - Sayfa 2 / 2 - Moblobi.com
Yaşam

Seni İnternetten Silmek Lazım: Kişisel Bilgi


Kullanmadığınız Profillerinizi Silin!

İnternet sisteminden yardım almadan kayıtlı kullanıcı profilini silmek aslında kolay değil. Bu yüzden konu hakkında yardımı dokunabilecek bir yazılım geliştirilmiş. Justdelete.me adlı internet sitesi aracılığıyla kullanmadığınız profillerinizi siteden nasıl silebileceğinizle ilgili gerekli bilgileri alabilir ve bunun sonucunda ilgili sitede bulunan gereksiz hesabınızı silebilirsiniz. Ayrıca site, yapmak istediğiniz işlemin zorluğu hakkında da bizlere bilgi veriyor. Bu bilgileri referans alarak konuyla ilgili gerekli bilince de ulaşabilirsiniz. Buraya tıklayarak siteye erişim sağlayın.

Son olarak sizlere konu hakkındaki tavsiyelerimi sunmak isterim. Gerekmedikçe, ilgili firmaya karşı güven oluşmadıkça veya bilgilerinizin kullanım hakkını talep eden bir sözleşmeyle karşılaştığınız zaman profil oluşturmaktan vazgeçin. Böylelikle A firmasına verdiğiniz kişisel bilgilerinizin B firmasına ulaşmasını engelleyebilirsiniz.

Konuyla ilgili düşünce ve tecrübelerinizi yorum formu aracılığıyla paylaşmayı unutmayın. Sonuçta bilgi paylaşmadan öğrenilmez!


Yiğit Can ile Teknoloji Sohbetleri’ni Moblobi.com’da takipte kalın ? 

Yiğit Can’ın tüm yazılarını görmek için buraya tıklayın.

Moblobi.com yazarlarından Yiğit Can’ı sosyal medyada takip etmek isterseniz:

  • Facebook’da için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Instagram’da için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Linkedin’de için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Blog’unu takip etmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.
Önceki sayfa12
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı