Samsung Gear S3, IFA 2016’da Sahne Alacak!

Apple sevenler Apple Watch 2 için Eylül ayında yapılacak lansmanı beklerken, Samsung sevenler ise Gear S3 için merakla IFA 2016’yı bekliyor.

IFA 2016 için dağıtılan davetiyeler üzerindeki mavi akrep ve yelkovanı temsil eden görüntü Gear S3’ün toplantının yıldızı olacağına dair sinyaller veriyor… Davetiyeler üzerindeki görüntüdeki saat 11’i gösteriyor. Yani Berlin’de IFA 2016 basın toplantısının yapılacağı 1 Eylül 2016 saat 11:00’i…

Geçtiğimiz yıl yapılan IFA 2015’te Gear S2 sergilenmişti. Bu yıl ise IFA yine Samsung Gear S3’ün lansmanına sahne olacağa benziyor.

Yeni saatin tasarımının yuvarlak hatlı ve döner kenarlı olması bekleniyor. Model olarak ise Gear S2’nin aksine 2 yerine Classic, Explorer ve Frontier olarak 3 farklı alternatif model ile piyasaya sunulması planlanıyor. Classi ve Explorer modelleri günlük hayata, sporda fitness ve yürüyüşe odaklananlara daha uygun olurken; Frontier ise yükseklik ölçer, barometre ve hız ölçer gibi daha ekstrem özelliklere sahip olacak. Yeni modellerde WiFi, entegre GPS, hava durumu tahmini, grafikler ile gösterimler gibi özellikler de bulunuyor olacak.

 Samsung Gear S3, Moblobi.com, Mobil Gündem, Mobil Haber, Mobil Uygulama, Mobil Oyun, Mobil Teknoloji

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı