AirPods’un Satışı Heyecanla Bekleniyor!

Apple’ın bu yılki favorileri arasında gösterilen kablosuz kulaklık AirPods’un satışa çıkması için gün sayılıyor. Ekim ayında Türkiye’de satışa sunulması beklenen ürünün satış fiyatının 779 TL olması bekleniyor.

AirPods , tamamen kablosuz özellikli ve Apple’ın tüm cihazlarıyla kullanılabiliyor. Bu yeni kablosuz bağlantı özelliği ile fark yaratıyor.

AirPods, cihazla Bluetooth ihtiyacı olmadan irtibat kuruyor ve yaklaştığında kullanıma hazır oluyor. Kulaklık şarj olarak kullanılıyor, şarjı ise özel kutusunda yapılıyor. Tek bir şarjla ise yaklaşık 5 saat kullanılabiliyor.

Görüntüsü oldukça şık ve herhangi bir düğme barındırmıyor.

Kulaklık takılıp çıkarıldığını hatta sizin konuşup konuşmadığınızı bile anlayarak buna göre tepki veriyor. Örneğin; kulaklığı çıkardığınızda müziği durduruyor veya sizin konuşmaya başladığınızı anlayarak dışarıdaki sesi filtreleyerek sizin sesinizi iletiyor.

Şu sıralar kaybolma endişesi ve fiyatı ile ilgili çekinceler çokça konuşulsa da, kaybolma ihtimaline karşı kablosuz kulaklığa kablo geliştiren aksesuar firmaları da mevcut…

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı