Reklamstore’dan Türkiye Dijital Reklam Ekosistemi 2016 Panoraması

Geçtiğimiz günlerde ReklamStore, Türkiye dijital reklamcılık sektörü için büyük önem taşıyan bir çalışma hazırlığında olduğunu blog yazısı aracılığı ile duyurmuştu.

Çalışma ile birlikte faaliyet gösteren oyuncuların hangi kategorilerde yer aldığını, birbiri ile rekabet halinde olan veya doğrudan iş birlikteliği yapan firmaların kimler olduğunu, Türkiye pazarında etkin olan global şirketleri büyük resim içerisinde görmemizi sağlayacak panorama çalışmasının ortaya çıkacağını paylaşmıştı.

Reklamstore blog takipçileri de, hazırlanan form ile belli kategoriler altına o kategoride faaliyet gösteren firmaları yazarak panoramanın oluşmasına destek verdi. Reklamstore, bu çalışmaya başladıklarını duyurduktan hemen sonra ise sektörün önde gelen firmalarından önemli isimleri ile iletişim kurularak ekosistem ile alakalı düşünceleri de aldı.

Türkiye dijital reklamcılık sektörünün ihtiyacı olan ve bu ekosistemin temel yapı taşlarının oluşturulmasına katkı sağlayan bu önemli panorama, uzun yıllar faydalanılacak bir çalışma…

Global oyuncular için de Türkiye pazarını tanımak adına kritik bir önem taşıyan panorama, İngilizce olarak hazırlandı. Çalışma ile ilgili diğer detaylar ise şu şekilde:

 Reklamstore, Türkiye Dijital Reklam Ekosistemi Panoraması, Moblobi.com, Mobil Gündem, Mobil Haber, Mobil Uygulama, Mobil Oyun, Mobil Teknoloji

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı