Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi 15 Mart’ta! - Moblobi.com
Yaşam

Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi 15 Mart’ta!


Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme vizyonuyla hareket eden Vodafone, geleceğin dijital dünyasını bugünden sunmaya amaçlıyor. Vodafone Türkiye aracılığıyla ikincisi düzenlenecek Dijital Dönüşüm Zirvesi, 15 Mart Salı günü Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek. “Dijital Dönüşümün parçası ol” temasıyla düzenlenecek zirve, bu sene da dijitalleşmenin önde gelen isimlerini Türkiye’de ağırlayacak. Açılışını Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan Öğüt ’ün yapacağı zirveye Vodafone Grubu İcra Kurulu Üyesi ve Afrika, Orta Doğu ve Asya Pasifik (AMAP) Bölgesi Başkanı Serpil Timuray , WPP kurucusu ve CEO’su Martin Sorrell ile Udacity CEO’su, ve Google X Kurucusu Sebastian Thrun da katılacak.

Farklı ülkelerden 13 uzmanın katılacağı, 4 bine davetlinin ve hemen hemen 40 bin online izleyicinin takip etmesinin beklendiği Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi 11 değişik oturumla sunulacak.

İş dünyası, reklam, pazarlama, gazetecilik, müzik, finans, sağlık, şehircilik, otomotiv, eğitim ve spor gibi alanlarda dijitalleşmenin önemi anlatılarak dijital dönüşümü gerçekleştirecek olanların fert ve kurumlar olduğu üzerinde durulacak.

Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde 30’dan çokça dilde 1,5 milyon kopya satan Undercover Economist kitabının yazarı Tim Harford ZestFinance ’in kurucusu Douglas Merrill ; dijital tababet uzmanı, Singularity Üniversitesi Kürsü Başkanı Daniel Kraft ; dijital şehirler üzerine çalışmaları bulunan, The Creative City Index Kurucusu Charles Landry ; 62 ülkede 7-17 arası gençlere kod yazmayı öğreten CoderDojo Vakfı ’nın global CEO’su Mary Moloney ; dijital pazarlama alanındaki başarılarıyla ünlü, Enplug CEO’su Nanxi Liu ve sporda dijital uygulamalar alanında çalışan INSEAD ’dan Profesör Nils Rudi gibi isimler yer alacak..

Financial Times gazetesinden, BBC sunucusu ve Sydney Opera House ’dan Oxford Üniversitesi ‘ne uzanan bir yaşam öyküsüne sahip Tim Harford , zirvenin “Yarını Tasarlayın” kısmında yapacağı “Dijitalleşme ve Yaratıcılık ” başlıklı oturumda dijitalleşmenin kreatif örneklerini anlatacak. Google ’ın CIO’su Douglas Merrill “Finans Big Data ile Buluşuyor” başlıklı oturumda büyük verinin finans dünyasını değiştireceğinden bahsedecek. CoderDojo Vakfı ’nın CEO’su ve dünya çapındaki operasyonlarından sorumlu Mary Moloney “Herkese Eğitim Herkese Dijitalleşme” başlıklı oturumuyla sona erecek.

Mobilize.org ’un ulusal liderlik Ödülünü alan ve Forbes tarafından 2015 yılının En etkileyici 12 genç Girişimcisi arasında yer alan Enplug CEO’su Nanx Liu da benzeri bölümde pazarlamanın yeni kurallarını anlatacak.

Mobil pratik hazır

Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi için bu sene de bir mobil uygulama yapıldı. App Store ve Google Play mağazalarından indirilebilen uygulamayla programı ve oturumları takip edebileceksiniz.

Daha fazla detay için buraya tıklayın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı