indir.com Bu Yıl 2 Kişiyi San Francisco’ya Gönderiyor!

indir.com Bu Yıl 2 Kişiyi San Francisco’ya Gönderiyor!

 

indir.com tarafından düzenlenen “indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016” katılım süreci 1 Ocak 2016 tarihi itibarıyla başladı.

Herkesin katılımına açık olan yarışmaya katılacak olan uygulamaların özgün ve 1 Ocak 2016 tarihinden sonra uygulama marketlerde yayımlanmış olması şartı aranıyor.

indir.com , 2014 ve 2015 yıllarında düzenlediği ve bu yıl üçüncüsünü gerçekleştireceği, herkesin katılımına açık olan “indir.com Mobil Uygulama Yarışması”na ek olarak bir de sadece üniversitelilerin katılabileceği “Üniversiteliler İçin indir.com Mobil Uygulama Yarışması” düzenliyor. Her iki yarışmanın da birincilerini muhteşem bir Silikon Vadisi (San Francisco) tatili bekliyor.

 

Üniversiteliler İçin indir.com Mobil Uygulama Yarışması

 

Sadece üniversitelilerin katılımına açık olan bu yarışmaya, bireysel veya en fazla 3 kişilik ekipten oluşan tüm öğrenciler 2016 yılı içerisinde uygulama marketlerde yayımlanmış olan özgün uygulamaları ile katılabilirler.

 

Katılım Süreci!

1 Ocak 2016 tarihi itibarıyla başlayan üniversitelilere özel yarışmanın son başvuru tarihi 30 Ağustos 2016. Başvuru süreci tamamlandıktan sonra yarışmaya katılmaya hak kazanan uygulamalar indir.com tarafından tanıtılacak ve 5 Eylül 2016 tarihinde “Halk Oylaması”na sunulacak. Halk oylaması sonucunda en çok oyu alarak ilk 10’a giren uygulamalar 10 Eylül 2016 tarihinde kendi alanlarında uzman birbirinden değerli jüri üyelerinin değerlendirmesine sunulacak. Jüri değerlendirmesinin sonucunda yine en çok oyu alarak ilk 3’e giren uygulamalar belli olacak.

 

Ödül Töreni!

Üniversitelilerin katılımına açık olan yarışmanın ödül töreni, yarışmayı kazanan öğrencinin öğrenim gördüğü üniversitede, indir.com tarafından düzenlenecek olan “Mobil Etkinlik” kapsamında gerçekleşecektir.

Örneğin; yarışmayı kazanan öğrenci Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nde öğrenim görüyorsa ödül töreni, Ankara’da Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nde düzenlenecek olan “Mobil Etkinlik” kapsamında gerçekleşecektir. Üstelik bu etkinliğe tüm öğrenciler davetli olacak.

Detaylı bilgi ve başvuru için; Üniversiteliler için indir.com Mobil Uygulama Yarışması şartları ve katılım formu’na tıklatınız.

 

Herkese Açık “indir.com Mobil Uygulama Yarışması”

 

indir.com , geçtiğimiz yıllarda düzenlediği ve gelenek haline gelen, herkesin katılımına açık “indir.com Mobil Uygulama Yarışması”nın bu yıl üçüncüsünü düzenliyor.

7’den 70’e herkesin katılımına açık olan yarışmaya, bireysel veya en fazla 3 kişilik ekipten oluşan tüm geliştiriciler, 1 Ocak 2016 tarihinden sonra uygulama marketlerde yayımlanmış olan özgün uygulamaları ile katılabilirler.

 

Katılım Süreci!

Herkesin katılımına açık olan yarışmanın katılım süreci 1 Ocak 2016 tarihi itibarıyla başladı. Son başvuru tarihi ise, 28 Nisan 2016. Başvuru süreci tamamlandıktan sonra yarışmaya katışmaya hak kazanan uygulamalar indir.com tarafından tanıtılacak ve 30 Nisan 2016 tarihinde “Halk Oylaması”na sunulacak. Halk oylaması sonucunda en çok oyu alarak ilk 10’a giren uygulamalar, 7 Mayıs 2016 tarihinde birbirinden değerli jüri üyelerinin değerlendirmesine sunulacak. Jüri üyelerinin değerlendirmesinden sonra ilk 3’e girerek kazanan uygulamalar belli olacak.

 

Herkesin katılımına açık olan yarışmanın ödül töreni, 14 Mayıs 2016 tarihinde, İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi’nde, indir.com tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan “Mobil Etkinlik” kapsamında gerçekleşecektir.

Detaylı bilgi ve başvuru için; indir.com Mobil Uygulama Yarışması şartları ve katılım formu ’na tıklayınız.

Katılımcıların kendi geliştirdikleri uygulamaları daha geniş kitlelere tanıtma ve hayata geçirme imkanı bulabilecekleri gibi finale kalarak ilk 3’e giren adaylar muhteşem ödüllerin sahibi olacak.

 

İşte Kesinleşen O Ödüller!

Kesinleşen ödüller aşağıdaki gibidir. Diğer ödüllerin neler olacağı ise ilerleyen günlerde indir.com tarafından duyurulacaktır.

Birinci olan yarışmacıya;

– 1 hafta Silikon Vadisi tatili (San Francisco)

– Bukalemun.com’dan 5000 TL değerinde ASO hizmeti

– indir.com’dan 5.000TL değerinde reklam

– API Plug’dan 1 Yıllık Large Paket

– Sadece “herkese açık yarışma birincisine” verilecek olan; CRM Medya’dan 5.000TL değerinde Google Adwords reklam hizmeti

– Sadece “üniversitelilerin katılımına açık olan yarışmanın birincisine”; Silikon Vadisi tatilindeki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 5000 TL nakit para ödülü.

İkinci olan yarışmacıya;

– Antalya’da 1 hafta tatil

– indir.com’dan 2.500TL değerinde uygulamanın tanıtımı

– API Plug’dan 1 Yıllık Large Paket

– Sadece “herkese açık yarışma ikincisine” verilecek olan; CRM Medya’dan 2.500TL değerinde Google Adwords reklam hizmeti…

Üçüncü olan yarışmacıya;

– Antalya’da 3 gün tatil

– indir.com’dan 1.000TL değerinde uygulamanın tanıtımı

– API Plug’dan 1 Yıllık Large Paket…

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı