Yaklaşan Etkinlikler ve Diğerleri BTM Köşemizde!

Yeni iş fikirlerinin ticarileşmesi ve ticarileştikten sonra büyümesi süreçlerinde her türlü desteği profesyonel bir hizmet anlayışı ile sunan ve bunların yaygınlaşması için mücadele eden sosyal yapı, Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’nde geçtiğimiz hafta öne çıkanlar ve önümüzdeki haftanın etkinlikleri…

 • “Akıllı Şehrin Girişimcileri” aranıyor! Yenilikçi fikirlerinle İstanbul’u değiştirmeye hazır mısın? İstanbul için düşündüğünüz yenilikçi fikirleri worldcities.istanbul/basvuru adresine online başvurarak iletebilirsiniz.
 • İş Geliştirme ve Ürün Geliştirme Eğitimi, İAÜ Teknoloji Transfer ve Proje Yönetim Ofisi Direktörü Dr. Ali Kurt ile 22 Mart 2018 Perşembe günü BTM yerleşkesinde gerçekleşti.
 • BTM girişimcileri, alanında uzman eğitimcilerden proje ihtiyaçlarına yönelik eğitim ve destek alıyor.
 • ACT Venture Partners Kurucu Ortağı Okan Kara, BTM girişimcileri ile biraraya geldi ve onlara tavsiyelerde bulundu. Detaylar için tıklayın.
 • BTM’de yaklaşan etkinlikler ise şöyle:
  • 2018 yılı I.Hızlandırma Kampı “Idea 2 Business” Söyleşileri serisi 27 Mart’ta Mehmet Buldurgan ile devam ediyor.
  • 29 Mart Perşembe günü 15.00 – 17.00 saatleri arasında “Geri Bildirim ve Çözüm Atölyesi” gerçekleşecek.
  • Fizibilite Etüdü Raporu Hazırlama Eğitimi, Kaan Akın ile 30 Mart’ta gerçekleşiyor.

Moblobi.com olarak Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni röportajlarımız ile destekliyoruz. BTM girişimleri ve BTM ile gerçekleştirdiğimiz röportajlarımızı Moblobi TV’den buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni daha yakından tanımak ve web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

Etiketler

BİLGİYİ TİCARİLEŞTİRME MERKEZİ

İstanbul Ticaret Odası (İTO) iştiraki olan Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM)'nin faaliyetleri İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) tarafından destekleniyor. BTM, yeni iş fikirlerinin ticarileşmesi ve ticarileştikten sonra büyümesi süreçlerinde her türlü desteği profesyonel bir hizmet anlayışı ile sunan ve bunların yaygınlaşması için mücadele eden sosyal bir yapı. Hem girişimcilerin hem de Türkiye’nin gelişmesine yardım etmeyi hedefleyen BTM ekipleri, girişimcilik ekosisteminde yer alan ve ekosisteme yeni giriş yapan 7’den 70’e tüm girişimcilere ve yenilikçi iş fikirlerine destek oluyor.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı