Win Eurasia Fuarı ve Diğerleri, BTM Köşemizde! - Moblobi.com
Marka’ların Köşe Yazıları

Win Eurasia Fuarı ve Diğerleri, BTM Köşemizde!


Yeni iş fikirlerinin ticarileşmesi ve ticarileştikten sonra büyümesi süreçlerinde her türlü desteği profesyonel bir hizmet anlayışı ile sunan ve bunların yaygınlaşması için mücadele eden sosyal yapı, Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’nde geçtiğimiz hafta öne çıkanlar ve önümüzdeki haftanın etkinlikleri…

 • Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM) ile İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri A.Ş. (İSBAK) stratejik iş birliği sayesinde siz de akıllı şehrin mimarları arasına girebilirsiniz! Bu işbirliği protokolü sayesinde bilgiyi hem ticarileştirip hem de şehirde kullanılır hale getirecekler.
 • BTM Ekibi olarak, 15-18 Mart tarihlerinde Win Eurasia Fuarı’nda sizleri standına bekliyor. WIN EURASIA 2018 Fuarı Startup Proje Sunum Programı’nın Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi oturumunda girişimcileri yerini aldı.
 • Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM)’nin Stratejik Partneri olduğu Dijital Girişimcilik Yarışması “Glokal Start-Up Days 2018” 25 Mart’ta CYBERPARK’ta! Detaylar için tıklayın.
 • BTM “Idea 2 Business” Söyleşileri’nde ACT Venture Partners Kurucu Ortağı Okan Kara girişimcilerle bir araya geldi.
 • BTM’de yaklaşan etkinlikler ise şöyle:
  • İş Geliştirme ve Ürün Geliştirme Eğitimi, 22 Mart Perşembe günü 10.00-17.00 saatleri arasında, eğitmen Dr. Ali Kurt ile Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi Yerleşkesi’nde gerçekleştirilecek.
  • Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi Yatırımcı Söyleşileri 21 Mart’ta gerçekleşecek.
  • 2018 yılı I.Hızlandırma Kampı “Idea 2 Business” Söyleşileri serisi Mehmet Buldurgan ile 27 Mart’ta devam edecek.

Moblobi.com olarak Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni röportajlarımız ile destekliyoruz. BTM girişimleri ve BTM ile gerçekleştirdiğimiz röportajlarımızı Moblobi TV’den buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni daha yakından tanımak ve web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı