TIM-TEB Growth Circuit Hızlandırma Programı ve Diğerleri, Growth Circuit Köşemizde!

Popüler mobil uygulama, web sitesi, girişim programları ve markalar sizin için Moblobi.com’da köşeler açıyor… İşte girişimlere uluslararası pazara açılma şansı tanıyan hızlandırma ve yatırım şirketi “Growth Circuit“un sizin için ayırdığı köşesi…

Türkiye’de teknoloji girişimlerinin büyümesini ve teşvik edilmesini sağlamak amacıyla ODTÜ Teknokent bünyesinde kurulan; Türkiye girişimcilik ekosisteminde bulunan teknoloji girişimlerini, hızlandırarak desteklemeyi amaçlayan ve bu girişimlere yatırımlar yaparak uluslararası pazara açılma şansı tanıyan; San Francisco, Türkiye ve Londra’da faaliyet gösteren Growth Circuit‘te haftanın öne çıkan haberleri ve etkinlikleri:

  • Growth Circuit ve TIM-TEB işbirliğine giderek Hızlandırma programının ismini TIM-TEB Growth Circuit Hızlandırma Programı yaptı.
  • Growth Circuit üye startuplarından Botanalytics’in TechCrunch’da yayınlanan haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Growth Circuit, Teknokent firmalarından COMIND’ın kurucuları Ahmet Üstün ve Barış Deniz Sağlam ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi. İzlemek için tıklayın.
  • Growth Circuit, akıllı şehircilik konusunun işlendiği, Smart Cities etkinliğini 3 Nisan’da gerçekleştirdi.

Growth Circuit‘i daha yakından tanımak ve web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı