Freelance İçerik Editörlerinin Abonelik Modeli ile Düzenli Gelir Sağlaması, , Startsub ile E-Ticaret İpuçları Köşemizde!

Freelance içerik editörü müsün?  Abonelik modeli ile düzenli gelir sağlayabileceğin işini kurmak için bu yazımızı mutlaka okumalısın.

Freelance çalışmak çok keyifli olduğu kadar zor ve stresli de. Düzenli gelirin olmaması, tek seferlik işlerin gelmesi ve onların da ne zaman geleceğinin belli olmaması ciddi dezavantajlar. Şimdi sana freelance çalışan bir içerik editörü olarak hem keyif aldığın işini yaptığın hem de her ay düzenli gelir elde ettiğin bir iş fikrinden bahsetmek istiyoruz.

Günümüzde pek çok marka sosyal medya hesaplarında, bloglarında dolu dolu içerikler paylaşmak istiyor çünkü içerik pazarlamasının kritik bir yöntem olduğunu biliyor. Iyi içerik demek iyi metin demek. Takipçileri heyecanlandıran, postların paylaşılmasını sağlayan en önemli etkenlerden biri özenle hazırlanmış, yaratıcı içerikler.

Bugün pek çok küçük ölçekli markanın içerik pazarlaması için bir ajansla çalışabilecek bütçesi yok, bu çok normal. İçerik yaratmak da kolay bir iş değil, her marka sahibinin kendi içerik üretecek yeteneği veya vakti de olmayabilir. Ancak bu markalara her ay bloglarında, sosyal medya hesaplarında, markaya özel hazırlanmış ve uygun fiyatlı içerik sağlayabilen bir hizmet olsa oldukça tercih edilir.

Markaya özel sosyal medya ve blog içerikleri için içerik editörlüğü hizmetini daha ulaşılabilir fiyatlara sunduğunda pek çok marka her ay seninle çalışmak ister. Bu markaları abonen yapıp, her ay kartlarından aylık içerik ücretini çekip, faturaları zamanında ödediler mi derdi olmadan düzenli gelir elde edebilirsin.

Startsub ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızı izlemek için tıklayın.

Startsub’ı daha yakından tanımak ve web sitesini ziyaret etmek için tıklayın:

Startsub’ı Facebook’ta takip etmek için tıklayın.

Startsub’ı Twitter’da takip etmek için tıklayın.

Startsub’ı Instagram’da takip etmek için tıklayın.

Startsub’ı Linkedin’de takip etmek için tıklayın.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı