Sokakta Su Satan Kızın CEO’ya Verdiği 4 Ders, Bundle Köşemizde!

Popüler mobil uygulama, web sitesi, girişimler, girişim programları ve markalar sizin için Moblobi.com’da köşeler açıyor… İşte popüler haber okuma uygulaması “Bundle”ın sizin için ayırdığı köşesi…

Geçtiğimiz hafta da Bundle’da birbirinden ilginç, merak uyandırıcı ya da hayrete düşürücü içerikler okurlarla buluştu. İşte Bundle kullanıcılarının yarım milyon farklı içerik arasında en çok ilgi gösterdikleri!

Kendi Servetini Yaratan Dünyanın En Genç Milyarderi: John Collison

Her gün pek çok başarı hikayesi duyuyoruz. Birbirinden çok farklı her hikayenin başrolü gibi yaşadıkları olaylar farklılık gösterebiliyor.
John Collison da bu başarı hikayelerinden birinin başrolü konumunda. Onu farklı kılan ise her şeye sıfırdan başlayıp çok fazla emek vererek bu başarıyı sağlamış olaması. Üstelik henüz 27 yaşında…
ListeList

6 Ünlü İsimden Gerçekten Mutlu Olacağınız İşi Yapmanın Formülü

Başarılı olmak için ihtiyacımız olan motivasyonu, alanında kendini kanıtlamış isimlerin ağzından çıkan cümlelerde bulabilmek mümkün. Sevdiğimiz ve işlerini yakından takip ettiğimiz 6 ünlü isim, başarıya ulaşmanız için ilham verecek hikayelerini paylaştı.
Uplifers

Her İlişkide Yaşanan En Büyük Sorun

Bu hayatta her çift en az bir kere bu nedenle kavga etmiştir…
Sevgilinize banyodaki tokalarını almasını söylediğiniz zaman kötü bir adama dönüşmüş olmuyorsunuz. Bulaşık sırası onda; fakat bulaşıkların hala yıkanmadığını görüyorsunuz. Biraz söylendiniz. Yine suçlu değilsiniz.
Kirli kıyafetleriniz yerlere saçılmış. Onu biraz kızdırdınız. Laf etmekte haklı. Her şeyin farkındasınız. Neyse, bunlar küçük sorunlar.
Men’s Health Türkiye

Sokakta Su Satan Kızın CEO’ya Verdiği 4 Ders

Serkan Koç, sokakta su satan kız çocuğundan etkilendi ve onu deneyimlerini anlatması için davet etti. Bir CEO su satan çocuktan ne öğrenebilir? İşte çocuğun verdiği ders…
Mühendis Beyinler

Elinizle Sinek Avlamadan Önce İki Kere Düşünün!

Çöpünüze girerler, lağım pisliğine ve cesetlere üşüşürler, her şeyin üstüne kusarlar, üzerlerine konmayı sevdikleri pisliklerden gelen bakteriler ve mikroplarla kaplanmışlardır ve sonra küçük pis ayaklarını yiyeceklerinizin her tarafında gezdirirler. Sinekler çok iğrençler. Fakat onların bu pisliğinden yararlanabiliriz.
Popular Science Türkiye

Yaşanabilecek En Kuzeydeki Nokta Neresidir?

Eğer bir Britanyalıya sorarsanız, Edinburg, İskoçya’dır, ama diğer herkes için dünyadaki en kuzeydeki şehir yukarılarda bir yerdedir.
Opereyşın

Hafta Sonu Keyfi: Her Türden Az Bilinen 5 Muhteşem Film

Keyifli bir hafta sonu geçirmek için illa dışarı çıkmaya ve insan arasına karışmaya gerek yok. Hele bir de kışın yaklaştığı, havaların soğuduğu şu günlerde sıcak bir kahve ya da kakao eşliğinde film izlemek pek çok kişi için daha iyi bir tercih olabilir. Eh, söz konusu sinema olunca da internetin sunduğu sayısız seçeneğin arasından seçim yapmak oldukça zor olabiliyor.
Bundle


Bundle’ı daha yakından tanımak ve web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.
Bundle ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızı izlemek için tıklayın.
Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı