Şirketortağım Melek Yatırımcı Ağı Başkanı Mehmet Buldurgan ile Idea 2 Business Söyleşileri ve Diğerleri, BTM Köşemizde!

Popüler mobil uygulama, web sitesi, girişim programları ve markalar sizin için Moblobi.com’da köşeler açıyor… İşte Yeni iş fikirlerinin ticarileşmesi ve ticarileştikten sonra büyümesi süreçlerinde her türlü desteği profesyonel bir hizmet anlayışı ile sunan ve bunların yaygınlaşması için mücadele eden sosyal yapı, Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi‘nin sizin için ayırdığı köşesi…

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi‘nde geçtiğimiz hafta öne çıkanlar ve önümüzdeki haftanın etkinlikleri…

 • Fizibilite Etüdü Raporu Hazırlama Eğitimi, Hackquarters Kurucusu Kaan Akın ile BTM Yerleşkesi’nde gerçekleşti.
 • BTM, Geri Bildirim ve Çözüm Atölyesi’nde girişimcilerle bir araya gelerek düşünce ve deneyim paylaşımında bulundu.
 • BTM ”Idea 2 Business” Söyleşileri’nde Şirketortağım Melek Yatırımcı Ağı Başkanı Mehmet Buldurgan girişimcilerle bir araya geldi.
 • BTM’de yaklaşan etkinlikler ise şöyle:
  • Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi Yatırımcı Söyleşileri yeni dönemde de tüm hızıyla devam ediyor. 4 Nisan’da bir diğeri gerçekleşiyor olacak.
  • 2018 yılı I.Hızlandırma Kampı “Idea 2 Business” Söyleşileri serisi Sinem Uçal Çepni ile devam ediyor.
  • 06 Nisan 2018 Cuma günü 14.30 – 17.00 saatleri arasında Girişimcilik ve Ticarileştirme Ofisindeki uzmanlar, BTM üyelerini bekliyor olacak.
  • 6 Nisan 2018 Cuma günü 14.30 – 17.00 saatleri arasında İş Geliştirme ve Yenilik Ofisindeki uzmanlar, BTM üyelerini bekliyor olacak.
  • 06 Nisan 2018 Cuma günü 14.30 – 17.00 saatleri arasında Marka ve Patent Ofisindeki uzmanları, BTM üyelerini bekliyor olacak.

Moblobi.com olarak Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni röportajlarımız ile destekliyoruz. BTM girişimleri ve BTM ile gerçekleştirdiğimiz röportajlarımızı Moblobi TV’den buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni daha yakından tanımak ve web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

Etiketler

BİLGİYİ TİCARİLEŞTİRME MERKEZİ

İstanbul Ticaret Odası (İTO) iştiraki olan Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM)'nin faaliyetleri İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) tarafından destekleniyor. BTM, yeni iş fikirlerinin ticarileşmesi ve ticarileştikten sonra büyümesi süreçlerinde her türlü desteği profesyonel bir hizmet anlayışı ile sunan ve bunların yaygınlaşması için mücadele eden sosyal bir yapı. Hem girişimcilerin hem de Türkiye’nin gelişmesine yardım etmeyi hedefleyen BTM ekipleri, girişimcilik ekosisteminde yer alan ve ekosisteme yeni giriş yapan 7’den 70’e tüm girişimcilere ve yenilikçi iş fikirlerine destek oluyor.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı