Mobilde Bu Hafta / App Samurai / 26 Eylül 2016

App Samurai, Moblobi.com için haftanın ipucunu belirledi…

 

App Samurai’den Haftanın İpucu: iOS 10 Mobil Pazarlama için Ne İfade Ediyor?

Apple’ıniOS 10 güncellemesi ile birlikte mobil uygulamalar için hem etkileşimi arttırmak hem de yeni kullanıcılara erişmek daha kolaylaştı. Peki bu güncelleme uygulama geliştiriciler ve mobile pazarlama uzmanları için neler içeriyor? İşte en önemli güncellemeler…

1- RichNotifications: Anlık bildirimlere (pushnotifications) video, GIF, audio ve görsel ekleme özelliği getiren Apple, bu güncelleme ile uygulamaların pushnotification’lardan daha yüksek dönüşümler elde etmesinin önünü açtı.

2- SiriKit: SiriKit ile Apple sanal asistanı Siri’yi uygulama geliştiricilere açmış oldu. Uygulamasını Siri’yeentergre eden geliştiriciler ses kontrolü ile app’lerin açılma oranlarını arttırabilir.

3- PaidAppSearch: Yeni reklam modeli ile Apple uygulamaları anahtar kelimelerinde arandıklarında üst sıraya çıkarmayı vaat ediyor. Google Play’den farklı olarak bir anahtar kelimeye yalnızca 1 reklamlı app gösterilecek.

4- iMessageAppStore: İMessage açıkken eş zamanlı olarak entegre olmuş uygulamaların da açılmasına olanak sağlayan güncelleme, yine kendisini sık sık hatırlatmak isteyen app’ler için bir fırsat sunuyor.

 

 

App Samurai’yi daha yakından tanıyın:

 Mobilde Bu Hafta, İndir.com, Reklamstore, Zomato, App Samurai, Moblobi.com, Mobil Gündem, Mobil Haber, Mobil Uygulama, Mobil Oyun, Mobil Teknoloji  Mobilde Bu Hafta, İndir.com, Reklamstore, Zomato, App Samurai, Moblobi.com, Mobil Gündem, Mobil Haber, Mobil Uygulama, Mobil Oyun, Mobil Teknoloji  Mobilde Bu Hafta, İndir.com, Reklamstore, Zomato, App Samurai, Moblobi.com, Mobil Gündem, Mobil Haber, Mobil Uygulama, Mobil Oyun, Mobil Teknoloji  Mobilde Bu Hafta, İndir.com, Reklamstore, Zomato, App Samurai, Moblobi.com, Mobil Gündem, Mobil Haber, Mobil Uygulama, Mobil Oyun, Mobil Teknoloji

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı