Mobilde Bu Hafta / App Samurai / 01 Ağustos 2016

App Samurai, Moblobi.com için haftanın ipucunu belirledi…

 

App Samurai’den Haftanın İpucu: Mobilde Doğal Reklamlar (NativeAds)

Doğal reklamlar (nativeads); doğru mesajı, doğru zamanda, rahatsız edici reklam algısı oluşturmadan doğru kitleye göstermek için oluşturulmuş reklam türleridir.Display reklamlarından farklı olarak reklam hissi uyandırmadan, uygulamanın bir parçasıymış gibi konumlanırlar. Hedefleme (targeting) seçenekleri gelişmiş olduğu için sadece ilgili kullanıcılar reklamlarınızı görüntüler.

Doğal reklamlar ile uygulamanıza kaliteli ve sadık kullanıcı edinebilir ya da hedeflediğiniz event’i (sign-up, satış vs) gerçekleştirebilirsiniz.

2020’ye kadar artan bir ivmeyle kullanımlarının devam edeceği öngörülen ve webde yaygın olarak kullanılan doğal reklamları mobil pazarlama planınıza dahil etmeyi unutmayın.

 

App Samurai’yi daha yakından tanıyın:

 Mobilde Bu Hafta, İndir.com, Reklamstore, Zomato, App Samurai, Moblobi.com, Mobil Gündem, Mobil Haber, Mobil Uygulama, Mobil Oyun, Mobil Teknoloji  Mobilde Bu Hafta, İndir.com, Reklamstore, Zomato, App Samurai, Moblobi.com, Mobil Gündem, Mobil Haber, Mobil Uygulama, Mobil Oyun, Mobil Teknoloji  Mobilde Bu Hafta, İndir.com, Reklamstore, Zomato, App Samurai, Moblobi.com, Mobil Gündem, Mobil Haber, Mobil Uygulama, Mobil Oyun, Mobil Teknoloji  Mobilde Bu Hafta, İndir.com, Reklamstore, Zomato, App Samurai, Moblobi.com, Mobil Gündem, Mobil Haber, Mobil Uygulama, Mobil Oyun, Mobil Teknoloji

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı