KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi, Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi Köşesinde!

Popüler mobil uygulama, web sitesi, girişim programları ve markalar sizin için Moblobi.com’da köşeler açıyor… İşte Yeni iş fikirlerinin ticarileşmesi ve ticarileştikten sonra büyümesi süreçlerinde her türlü desteği profesyonel bir hizmet anlayışı ile sunan ve bunların yaygınlaşması için mücadele eden sosyal yapı, Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi‘nin sizin için ayırdığı köşesi…

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi‘nde geçtiğimiz hafta öne çıkanlar ve önümüzdeki haftanın etkinlikleri…

  • 2018 Yılı I. Hızlandırma Kampı’ndan mezun olan 12 Startup “BTM Sahne” etkinliğinde yatırımcılarla bir araya geldi. “BTM Sahne – Yatırımcı ve Girişimci Buluşması” 09 Mayıs 2018 Çarşamba günü BTM Yerleşkesi’nde gerçekleşti.  Girişimciler proje sunumlarının ardından kendilerine ayrılan stantlarda yatırımcılarla görüşme imkanı buldu.
  • Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi Direktörü İbrahim Elbasi Dünya Gazetesi’nde yayınlanan “Girişimci Olmak…” konulu makalesinde girişimci tasvirini ve serüvenini ele aldı. Devamı için tıklayın.
  • Geçtiğimiz hafta BTM ”Idea 2 Business” Söyleşileri’nde Sevinç Satıroğlu girişimcilerle bir araya gelerek Etkili İletişim ve Sunum Teknikleri hakkında bilgi verdi.
  • Startup-Mentor Tanışma Etkinliği 2-4 Mayıs 2018 tarihleri arasında BTM Yerleşkesi’nde gerçekleşti. Yenilikçi iş modellerini mentorlara sunan girişimcilerimiz, 3 ay boyunca bire bir görüşmelere devam edecekler.
  • Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM) ile Oyun Tasarımcıları, Geliştiricileri, Yapım ve Yayımcıları Derneği (OYUNDER) arasında stratejik iş birliği anlaşması imzalandı.
  • Önümüzdeki hafta gerçekleşecek etkinlikler:
    • Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi Yerleşkesi’nde, sertifikalı KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi gerçekleştirilecek.

Moblobi.com olarak Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni röportajlarımız ile destekliyoruz. BTM girişimleri ve BTM ile gerçekleştirdiğimiz röportajlarımızı Moblobi TV’den buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni daha yakından tanımak ve web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

Etiketler

BİLGİYİ TİCARİLEŞTİRME MERKEZİ

İstanbul Ticaret Odası (İTO) iştiraki olan Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM)'nin faaliyetleri İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) tarafından destekleniyor. BTM, yeni iş fikirlerinin ticarileşmesi ve ticarileştikten sonra büyümesi süreçlerinde her türlü desteği profesyonel bir hizmet anlayışı ile sunan ve bunların yaygınlaşması için mücadele eden sosyal bir yapı. Hem girişimcilerin hem de Türkiye’nin gelişmesine yardım etmeyi hedefleyen BTM ekipleri, girişimcilik ekosisteminde yer alan ve ekosisteme yeni giriş yapan 7’den 70’e tüm girişimcilere ve yenilikçi iş fikirlerine destek oluyor.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı