Konunun Uzmanları ile BTM üyeleri Biraraya Geliyor ve Diğerleri, BTM Köşemizde!

Popüler mobil uygulama, web sitesi, girişim programları ve markalar sizin için Moblobi.com’da köşeler açıyor… İşte Yeni iş fikirlerinin ticarileşmesi ve ticarileştikten sonra büyümesi süreçlerinde her türlü desteği profesyonel bir hizmet anlayışı ile sunan ve bunların yaygınlaşması için mücadele eden sosyal yapı, Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi‘nin sizin için ayırdığı köşesi…

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi‘nde geçtiğimiz hafta öne çıkanlar ve önümüzdeki haftanın etkinlikleri…

  • BTM I2B Söyleşileri’nde Siemens Türkiye Dijitalizasyon ve Endüstri 4.0 Pazarlama Yöneticisi Derya İren 10 Nisan’da girişimcilerle bir araya geldi.
  • 13 Nisan 2018 Cuma günü Girişimcilik ve Ticarileştirme Ofisindeki uzmanlar BTM üyeleri ile biraraya geldi.
  • 13 Nisan 2018 Cuma günü İş Geliştirme ve Yenilik Ofisindeki uzmanlar BTM üyeleri ile biraraya geldi.
  • 13 Nisan 2018 Cuma günü Marka ve Patent Ofisindeki uzmanlar BTM üyeleri ile biraraya geldi.
  • BTM’de yaklaşan etkinlikler ise şöyle:
    • 2018 yılı I.Hızlandırma Kampı etkinlikleri devam ediyor. Patent ve Marka Eğitimi, Seval Yılmaz ile 19 Nisan’da gerçekleşiyor.

Moblobi.com olarak Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni röportajlarımız ile destekliyoruz. BTM girişimleri ve BTM ile gerçekleştirdiğimiz röportajlarımızı Moblobi TV’den buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni daha yakından tanımak ve web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

Etiketler

BİLGİYİ TİCARİLEŞTİRME MERKEZİ

İstanbul Ticaret Odası (İTO) iştiraki olan Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM)'nin faaliyetleri İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) tarafından destekleniyor. BTM, yeni iş fikirlerinin ticarileşmesi ve ticarileştikten sonra büyümesi süreçlerinde her türlü desteği profesyonel bir hizmet anlayışı ile sunan ve bunların yaygınlaşması için mücadele eden sosyal bir yapı. Hem girişimcilerin hem de Türkiye’nin gelişmesine yardım etmeyi hedefleyen BTM ekipleri, girişimcilik ekosisteminde yer alan ve ekosisteme yeni giriş yapan 7’den 70’e tüm girişimcilere ve yenilikçi iş fikirlerine destek oluyor.


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı