Investment Academy ve Diğerleri, Growth Circuit Köşemizde!

Popüler mobil uygulama, web sitesi, girişim programları ve markalar sizin için Moblobi.com’da köşeler açıyor… İşte girişimlere uluslararası pazara açılma şansı tanıyan hızlandırma ve yatırım şirketi “Growth Circuit“un sizin için ayırdığı köşesi…

Türkiye’de teknoloji girişimlerinin büyümesini ve teşvik edilmesini sağlamak amacıyla ODTÜ Teknokent bünyesinde kurulan; Türkiye girişimcilik ekosisteminde bulunan teknoloji girişimlerini, hızlandırarak desteklemeyi amaçlayan ve bu girişimlere yatırımlar yaparak uluslararası pazara açılma şansı tanıyan; San Francisco, Türkiye ve Londra’da faaliyet gösteren Growth Circuit‘te haftanın öne çıkan haberleri ve etkinlikleri:

  • 13 Mart Çarşamba günü Growth Circuit, Investment Academy etkinliği gerçekleşiyor olacak. Katılım için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Pitching Simulator etkinliği, Growth Circuit San Francisco Genel Müdürü, Ozan Sönmez’in katılım ile 5 Mart’ta ODTÜ‘de ve 6 Mart’ta İstanbul Kolektif House‘da gerçekleşti.
  • Rocketspace‘in düzenlediği ve Growth Circuit‘in partneri olduğu Top Women In Tech Tell All etkinliği 5 Mart’ta gerçekleşti.
  • Growth Circuit San Francisco Yoneticisi Ozan Sonmez ile Growth Circuit TR Accelerator Program 1 Mart’ta İstanbul’da gerçekleştirildi.
  • Growth Circuit, Türkiye’nin azimli ve fikrine güvenen girişimci adayları ve teknoloji startuplarını uluslararası başarıyı yakalamak için hızlandırma programına davet ediyor. Programa son başvuru tarihi 6 Nisan 2018. Başvuru için buraya tıklayabilirsiniz.

Growth Circuit‘i daha yakından tanımak ve web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı