Idea 2 Business Söyleşileri ve Diğerleri, BTM Köşemizde! - Moblobi.com
Marka’ların Köşe Yazıları

Idea 2 Business Söyleşileri ve Diğerleri, BTM Köşemizde!


Popüler mobil uygulama, web sitesi, girişim programları ve markalar sizin için Moblobi.com’da köşeler açıyor… İşte Yeni iş fikirlerinin ticarileşmesi ve ticarileştikten sonra büyümesi süreçlerinde her türlü desteği profesyonel bir hizmet anlayışı ile sunan ve bunların yaygınlaşması için mücadele eden sosyal yapı, Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi‘nin sizin için ayırdığı köşesi…

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi‘nde geçtiğimiz hafta öne çıkanlar ve önümüzdeki haftanın etkinlikleri…

  • BTM I2B Söyleşileri’nde 05 Nisan 2018’de İnovasyon Proje Geliştirme Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Sinem Ucal Çepni girişimcilerle bir araya geldi.
  • BTM Yatırımcı Söyleşileri’nde 04 Nisan 2018’de MNG Kargo Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Aslan Kut girişimcilerle bir araya geldi.
  • Akıllı Şehrin Girişimcileri” aranıyor! Yenilikçi fikirlerinle İstanbul’u değiştirmeye hazır mısın? Detaylar için buraya tıklayın.
  • BTM’de yaklaşan etkinlikler ise şöyle:
    • 2018 yılı I.Hızlandırma Kampı “Idea 2 Business” Söyleşileri serisi Derya İren ile 10 Nisan 2018’de devam ediyor.

Moblobi.com olarak Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni röportajlarımız ile destekliyoruz. BTM girişimleri ve BTM ile gerçekleştirdiğimiz röportajlarımızı Moblobi TV’den buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni daha yakından tanımak ve web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı