Hızlandırma Programı Başvuruları Devam Ediyor, Growth Circuit’te Haftanın Haberleri Köşemizde!

Popüler mobil uygulama, web sitesi, girişim programları ve markalar sizin için Moblobi.com’da köşeler açıyor… İşte girişimlere uluslararası pazara açılma şansı tanıyan hızlandırma ve yatırım şirketi “Growth Circuit“un sizin için ayırdığı köşesi…

Türkiye’de teknoloji girişimlerinin büyümesini ve teşvik edilmesini sağlamak amacıyla ODTÜ Teknokent bünyesinde kurulan; Türkiye girişimcilik ekosisteminde bulunan teknoloji girişimlerini, hızlandırarak desteklemeyi amaçlayan ve bu girişimlere yatırımlar yaparak uluslararası pazara açılma şansı tanıyan; San Francisco, Türkiye ve Londra’da faaliyet gösteren Growth Circuit‘te haftanın öne çıkan haberleri ve etkinlikleri:

  • 20 Şubat’ta İlknur İlkyaz Gül, Dilek Dayınlarlı ve Burak Örücü’nün konuşmacı olarak yer aldığı “Investment Talks” etkinliği gerçekleşti. Katılımcılar ve konuşmacılar yatırım konusunda konuşmak için biraraya geldiler.
  • 27 Şubat’ta Emre Fadıllıoğlu’nun konuşmacı olarak yer alacağı Digital Marketing, GrowthTalks etkinliği düzenlendi.  AppSamurai‘nin kurucusu Emre Fadıllıoğlu, katılımcılara Dijital Pazarlama konusunda bilgi, deneyim ve tecrübelerini aktardı.
  • Growth Circuit Türkiye’nin azimli ve fikrine güvenen girişimci adayları ve teknoloji startuplarını uluslararası başarıyı yakalamak için hızlandırma programına davet ediyor. Programa son başvuru tarihi 6 Nisan 2018. Başvuru için buraya tıklayabilirsiniz.

Growth Circuit‘i daha yakından tanımak ve web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı