Güçlendirilmiş Hızlandırma Kampı ve Diğerleri, BTM Köşemizde! - Moblobi.com
Marka’ların Köşe Yazıları

Güçlendirilmiş Hızlandırma Kampı ve Diğerleri, BTM Köşemizde!


Yeni iş fikirlerinin ticarileşmesi ve ticarileştikten sonra büyümesi süreçlerinde her türlü desteği profesyonel bir hizmet anlayışı ile sunan ve bunların yaygınlaşması için mücadele eden sosyal yapı, Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’nde geçtiğimiz hafta öne çıkanlar ve önümüzdeki haftanın etkinlikleri…

  • Hızlandırma Kampı’na kabul edilen girişimciler için yılın ilk “BTM Hoş geldin Etkinliği” düzenlendi. Yeni dönemde “Güçlendirilmiş Hızlandırma Kampı” olacak ve girişimciler yatırımcılarla birebir olarak daha sık eşleştirilecek . Detaylar için tıklayın.
  • BTM I2B Söyleşileri’nde Istanbul Startup Angels Kurucu Ortağı Gülsüm Çıracı 28 Şubat’ta girişimcilerle bir araya geldi.
  • Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi ile icat çıkarmak Tummiad iş birliğinde artık daha kolaylaştı.
  • Bire Bir Danışmanlık Saatleri’nde Girişimcilik ve Ticarileştirme Ofisindeki uzmanları ve İş Geliştirme ve Yenilik Ofisi girişimcilerle buluştu.
  • BTM’de yaklaşan etkinlikler ise şöyle:
    • Yatırımcı kişiliği ile iş hayatında büyük başarılara imza atan Haydar Sancak 7 Mart’ta Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi Yatırımcı Söyleşileri’nde olacak.

 


Moblobi.com olarak Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni röportajlarımız ile destekliyoruz. BTM girişimleri ve BTM ile gerçekleştirdiğimiz röportajlarımızı Moblobi TV’den buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni daha yakından tanımak ve web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı