Etkinliklere Ev Sahipliği Yapan eOfis Toplantı ve Seminer Salonları: eOfis Köşesinde…

eOfis toplantı ve seminer salonları, Türkiye’de 5 şehirde ve 25 farklı lokasyonda kolaylıkla ulaşabileceğiniz merkezi bölgelerde bulunuyor. Metroya, otobüs duraklarına yürüme mesafesindeki lokasyonlardaki tam donanımlı toplantı salonlarında gönül rahatlığıyla iş toplantılarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. 10-20 kişilik toplantı salonu ve 50 kişilik eğitim-seminer salonları modern ve ihtiyaca yönelik teknolojik gereksinimlerin karşılanacağı şekilde dekore edilmiş. Toplantı salonlarını, saatlik, günlük ve aylık olarak kiralayabiliyor; müşterilerinizi verimli bir şekilde ağırlayabiliyorsunuz.

Girişim Hareketi ve Analytics Akademi’nin düzenli eğitimlerine de ev sahipliği yapan seminer salonlarından önceden rezervasyon yapmak kaydıyla yararlanabiliyorsunuz. eOfis üyesi olmayan firmalar da belirli dokümanları tedarik edebildikleri takdirde gerçekleştirecekleri etkinlikler için seminer salonlarından yararlanabiliyorlar.

Video konferans sistemiyle, toplantı ve seminer salonlarında toplantıya gelemeyen katılımcılarınızla görüntülü görüşmeler yapabiliyor; paylaşılan ekranlar üzerinde çizimler ve her türlü işlemi gerçekleştirebiliyor; her katılımcının bilgisayarına kolayca erişim sağlayabiliyorsunuz.

Toplantı ve seminer salonlarında hizmetler özetle şöyle:

  • Ziyaretçilerinizin karşılanması ve ağırlanması
  • Projeksiyon, LCD ekran, Flipchart
  • Hızlı ve ücretsiz internet
  • Beyaz tahta
  • İkramlar
  • Video Konferans Sistemine Erişim

eOfis’in web sitesini ziyaret etmek ve daha yakından tanımak için buraya tıklayın.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı