Dünyadan Abonelik E-Ticaret Örnekleri'nde Organik Gıda Kutuları, Startsub Köşesinde! - Moblobi.com
Marka’ların Köşe Yazıları

Dünyadan Abonelik E-Ticaret Örnekleri’nde Organik Gıda Kutuları, Startsub Köşesinde!


Popüler mobil uygulama, web sitesi, girişimler, girişim programları ve markalar sizin için Moblobi.com’da köşeler açıyor…

İşte Abonelik E-Ticaret konusunda önemli girişimlerden “Startsub” in sizin için ayırdığı köşesi; Startsub‘da bu haftanın ipucu: “Dünyadan Abonelik E-Ticaret Örnekleri: Organik Gıda Kutuları”

Startsub, dünyadan abonelik e-ticaret örneklerinde organik gıdalar içeren kutu abonelik e-ticaret sitelerine göz atıyor. Sağlıklı ve organik beslenmeniz için gereken ürünleri her ay kapınıza kadar getiren 5 abonelik e-ticaret sitesi örneği:

  1. Sun Basket
    SunBasket, evde kendiniz veya sevdikleriniz için birbirinden organik ve sağlıklı yemekler hazırlamanız amaçlanarak tasarlanmış bir abonelik kutusudur. İçerisinde organik maddelerle beraber, bunları nasıl kullanmanız gerektiğini gösteren tarifler de bulunur. Ayrıca glutensiz ve vejetaryen seçenekleri ile sağlıklı kahvaltı hazırlanmayı, sağlıklı yemek pişirmeyi kolaylaştırır. Siz de geri dönüştürelebilir ambalajlarda size sunulan organik gıdaların tadını çıkarmak isterseniz bu kutunun haftalık ücreti $68.94.
  2. Green Freak
    Green Freak, yeşilin doğallığını cam şişelerde size sunmak için tasarlanmış bir abonelik kutusudur. İçerisinde birbirinden sağlıklı ve organik sebzeler, aynı zamanda birbirinden tatlı meyveler bulunur. Siz de şeker ve kalori alımını sınırlamayı isteyenlerdenseniz bu kutunun aylık fiyatı $46.00.

Devamı için tıklayın.

 


Startsub ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızı izlemek için tıklayın.

Startsub’ı daha yakından tanımak ve web sitesini ziyaret etmek için tıklayın:

11

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı