Dünyadan Abonelik E-Ticaret Örnekleri: Kitap Kutuları; Startsub Köşesinde... - Moblobi.com
Marka’ların Köşe Yazıları

Dünyadan Abonelik E-Ticaret Örnekleri: Kitap Kutuları; Startsub Köşesinde…


Popüler mobil uygulama, web sitesi, girişimler, girişim programları ve markalar sizin için Moblobi.com’da köşeler açıyor…

İşte Abonelik E-Ticaret konusunda önemli girişimlerden “Startsub” in sizin için ayırdığı köşesi; Startsub‘da bu haftanın ipucu: “Dünyadan Abonelik E-Ticaret Örnekleri: Kitap Kutuları”

Abonelik e-ticaret kutularının en popüler çeşitlerinden biri kitap kutuları. Kitap kurtlarına hitap eden bu kutular oldukça eğlenceli içerikler sunuyor. Startsub, dünyadan 4 örneğe göz attı, işte bu örnekler:

  1. Bookishly Tea & Book Club ve & Coffee & Book Club
    Tebrik kartlarından kült kitaplara, günlüklerden not defterine edebiyata dair her şeyi bulabileceğiniz Bookishly, Tea & Book Club ve Coffee & Book Club olmak üzere iki harika abonelik kutusu sunuyor. Her ay karton kapaklı sürpriz bir klasik kitap, dört poşet çay ya da taze çekilmiş kahve, Bookishly kırtasiye malzemeleri çıkan kutulara £9.00’dan başlayan fiyatlarla abone olabilirsiniz.
  2. Cozy Reader Club
    Cozy Reader Club kutuları sonbahara girdiğimiz ve kendimizle daha fazla baş başa kalmak istediğimiz şu günlere birebir bir içerikler sunuyor; yeni çıkan ciltli bir kitap, lokal kahve, çay ya da sıcak çikolata, el yapımı ürünler ve gurme atıştırmalıklar. Cozy Reader Club’a aylık $64.95’dan başlayan fiyatlarla abone olabilirsiniz.

Devamı için tıklayın.

 


Startsub ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızı izlemek için tıklayın.

Startsub’ı daha yakından tanımak ve web sitesini ziyaret etmek için tıklayın:

11

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı