Kolay Yoldan Hafızanı Güçlendir; Bundle Köşemizde!

Geçtiğimiz hafta da Bundle’da birbirinden ilginç, merak uyandırıcı ya da hayrete düşürücü içerikler okurlarla buluştu. İşte Bundle kullanıcılarının yarım milyon farklı içerik arasında en çok ilgi gösterdikleri!

Mete Han’ın İntikamı

Oğuz Kağan Destanı’nda geçen “Oğuz Han” onunla özdeşleştirilmiş ve Mete Han Türklerin ulu atası olarak kabul edilmiştir. Bu büyük Türk hükümdarını daha yakından tanıyabilmek için, öncelikle kat ettiği meşakkatli yollardan bahsetmek gerekiyor.
Wannart

Herkes Tarafından Sevilen ve Sayılan İnsanların Asla Yapmadığı 10 Şey

Siz de çevrenizde fark etmişsinizdir, herkesin mutlaka seveni vardır ancak bazı insanları herkes sever. Bu kişiler, yaptıkları şeylerle, söyledikleri sözlerle karizmatik bir imaj sergilerler ve herkes tarafından sevilirler. Peki sizce bu kişilerin sırrı ne?
Uplifers

İşte Dünyanın Gerçek Vampirleri: EPP Sendromu

Halk arasında en bilinen özellikleri ise kana duydukları engellenemez açlık ve güneş ışığına duydukları nefret.
nBeyin

Kolay Yoldan Hafızanızı Güçlendirin

Yaşlı bir köpeğe yeni numaralar öğretemezsiniz. Ama konu beyin olunca, bilim adamları bu özdeyişin gerçeklerden fazlasıyla uzak olduğunu keşfettiler. İnsan beyni, yaşlılık dönemlerinde bile adapte olabilme ve değişebilme gibi büyüleyici yeteneklere sahiptir.
Fizikist

Nasıl Mutlu Olunur Sorusunun İki Cevabı

Sanayi Devriminin verdiği o stresli hayattan kaçan Romantizm akımının kurucusu bu devirde yaşamadığı için, bu sorunun cevaplarını bulmak zor olmayacaktır.
Son Bi’şey

İşe Gitmek İçin 9 Yıldır Aynı Güzergâhı Kullanan Fotoğrafçı

Fotoğrafçı Peter Funch, New York’ta Grand Central Station’da 8:30 ile 9 arası her gün işe giden aynı insanları 9 yıl boyunca fotoğrafladı.
Ofpof

Arkeologların Hala Çözemediği 25 Gizem

Bazı arkeolojik bulgular bilmece gibidir ve belki de birbirinden ilginç birçok teoriye de konu olmalarından dolayı insanları büyüleyen bir tarafı vardır.
Arkeofili


Bundle’ı daha yakından tanımak ve web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.
Bundle ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızı izlemek için tıklayın.
Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı