BTM'de Yaklaşan Etkinlikler, Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi'nde Haftanın Haberleri'nde! - Moblobi.com
Marka’ların Köşe Yazıları

BTM’de Yaklaşan Etkinlikler, Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’nde Haftanın Haberleri’nde!


Yeni iş fikirlerinin ticarileşmesi ve ticarileştikten sonra büyümesi süreçlerinde her türlü desteği profesyonel bir hizmet anlayışı ile sunan ve bunların yaygınlaşması için mücadele eden sosyal yapı, Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’nde geçtiğimiz hafta öne çıkanlar ve önümüzdeki haftanın etkinlikleri…

  • 23 Aralık Cumartesi akşamı CNN Türk ekranlarında yayınlanan ‘Gündem Özel’ programına konuk olan BTM Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Öncel, girişimcileri BTM’ye başvurmaya davet etti.
  • İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu, Başkan İbrahim Çağlar’ın vefatının ardından yaptığı ilk toplantıda, Öztürk Oran’ı İTO’nun yeni Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçti.
  • GeMedya Ajans Başkanı Yusuf Andiç, StartersHub’ın Kurucularından Yılmaz Çakır, İTO Meclis Üyesi Sami Yılmaz BTM girişimcileri ile buluştu.
  • BTM’de yaklaşan etkinlikler ise şöyle:
    – 17-18 Ocak’ta BTM Pre Sahne 2 etkinliği yapılacak ve BTM ekibi, BTM Sahne’de yer alacak girişimcilerin proje sunumlarını dinleyecek.
    – 25 Ocak’ta BTM Girişimcileri Yatırımcılar ile buluşup proje sunumlarını gerçekleştireceklerdir.

 


Moblobi.com olarak Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni röportajlarımız ile destekliyoruz. BTM girişimleri ve BTM ile gerçekleştirdiğimiz röportajlarımızı Moblobi TV’den buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni daha yakından tanımak ve web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı