BTM’de 2018 yılı I.Hızlandırma Kampı ve Haftanın Haberleri!

Yeni iş fikirlerinin ticarileşmesi ve ticarileştikten sonra büyümesi süreçlerinde her türlü desteği profesyonel bir hizmet anlayışı ile sunan ve bunların yaygınlaşması için mücadele eden sosyal yapı, Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’nde geçtiğimiz hafta öne çıkanlar ve önümüzdeki haftanın etkinlikleri…

  • BTM’nin Mucit Girişimcisinden 5 Milyon Dolarlık İmza! Haberini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

  • BTM güdümlü projesinin hizmet alımı ihalesi ilanı yayınlandı. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Grants4Apps Turkey 22 Şubat’ta BTM’de girişimcilerle buluştu.
  • BTM 2018 yılı I. Hızlandırma Kampı’nın ilk gününde yeni katılan girişimciler için 21 Şubat’ta”Hoşgeldin” etkinliği düzenledi.
  • BTM’de yaklaşan etkinlikler ise şöyle:

    – 2018 yılı I.Hızlandırma Kampı “Idea 2 Business” Söyleşileri serisi 28 Şubat’ta Gülsüm Çıracı ile başlıyor.

 


Moblobi.com olarak Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni röportajlarımız ile destekliyoruz. BTM girişimleri ve BTM ile gerçekleştirdiğimiz röportajlarımızı Moblobi TV’den buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni daha yakından tanımak ve web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

Etiketler

BİLGİYİ TİCARİLEŞTİRME MERKEZİ

İstanbul Ticaret Odası (İTO) iştiraki olan Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM)'nin faaliyetleri İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) tarafından destekleniyor. BTM, yeni iş fikirlerinin ticarileşmesi ve ticarileştikten sonra büyümesi süreçlerinde her türlü desteği profesyonel bir hizmet anlayışı ile sunan ve bunların yaygınlaşması için mücadele eden sosyal bir yapı. Hem girişimcilerin hem de Türkiye’nin gelişmesine yardım etmeyi hedefleyen BTM ekipleri, girişimcilik ekosisteminde yer alan ve ekosisteme yeni giriş yapan 7’den 70’e tüm girişimcilere ve yenilikçi iş fikirlerine destek oluyor.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı