Bitcoin Etkinliği ve Diğerleri, Growth Circuit Köşemizde!

Popüler mobil uygulama, web sitesi, girişim programları ve markalar sizin için Moblobi.com’da köşeler açıyor… İşte girişimlere uluslararası pazara açılma şansı tanıyan hızlandırma ve yatırım şirketi “Growth Circuit“un sizin için ayırdığı köşesi…

Türkiye’de teknoloji girişimlerinin büyümesini ve teşvik edilmesini sağlamak amacıyla ODTÜ Teknokent bünyesinde kurulan; Türkiye girişimcilik ekosisteminde bulunan teknoloji girişimlerini, hızlandırarak desteklemeyi amaçlayan ve bu girişimlere yatırımlar yaparak uluslararası pazara açılma şansı tanıyan; San Francisco, Türkiye ve Londra’da faaliyet gösteren Growth Circuit‘te haftanın öne çıkan haberleri ve etkinlikleri:

  • Bitcoin hakkında konuşulacak “Bitcoin Nedir?” etkinliği 27 Mart’ta gerçeklecek. Blockchain A.Ş. kurucularından Cem Soysal‘ın konuşmacı olacağı etkinliğe katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Growth Circuit San Francisco ‘da Türk İhracatçılar Meclisi Komitesi ‘ne ev sahipliği yaptı. 3 yıldır Growth Circuit‘e destek veren TİM, San Francisco seyahatinde, inovasyonun kalbinin attığı SiliconValley’de bulunan Google Campus, Tesla ve Stanford Üniversitesi‘ni ziyaret ederek inovasyon ve girişimcilik ekosistemi modellerini inceledi. Silikon Vadisi‘nde bulunan Draper University, Apple Campus 2, Intel, ABC Hızlandırıcı ve Ericsson’u da ziyaret ederek bilgi paylaşımında bulundular. Ayrıca, GrowthCircuit TİM‘i dunyanin en degerli fiziksel ve dijital topluluk şirketi WeWork’te girişimcilik programı ortaklarıyla da biraraya geldi. Bunun dışında Rocketspace, World Economic Forum4gLabs ve Morgan Stanley ’de de incelemeler yaptı.
  • Growth Circuit, Türkiye’nin azimli ve fikrine güvenen girişimci adayları ve teknoloji startuplarını uluslararası başarıyı yakalamak için hızlandırma programına davet ediyor. Programa son başvuru tarihi 6 Nisan 2018. Başvuru için buraya tıklayabilirsiniz.

Growth Circuit‘i daha yakından tanımak ve web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı