Yenilikçi İş Fikirlerinin Adresi Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’nde İkinci Çağrı Dönemi!

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM), Türkiye’ye katma değer sağlayacak projeleri ve girişimcileri desteklemeye; girişimcilik ekosisteminde halihazırda yer alan ve ekosisteme yeni giriş yapan 7’den 70’e tüm girişimcilere ve yenilikçi iş fikirlerine destek olmaya devam ediyor. 2018 yılının ikinci Hızlandırma Kampı’nda da girişimciler, projelerini BTM ekiplerinin desteği ile geliştirmeye devam ediyorlar. BTM ekipleri, başvuran tüm projeleri büyük bir hassasiyetle değerlendiriyor ve ardından Hızlandırma Kampı, Ön Kuluçka ve Kuluçka mekanizmalarıyla desteklemeye devam ediyor.

İstanbul Ticaret Odası tarafından kurulan ve İstanbul Kalkınma Ajansı Güdümlü Proje Desteği kapsamında faaliyetlerine devam eden Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM), yenilikçi iş fikirlerinin adresi olmayı amaçlıyor. 2018’in ikinci çağrı dönemi ise başladı ve 27 Ağustos’ta sonra eriyor olacak. Yeni dönemde ise girişimcilerini Eminönü Yerleşkesindeki inşaat faaliyetlerinden dolayı Fulya Yerleşkesinde ağırlıyor olacak.

Peki ikinci çağrı döneminde girişimcileri neler bekleyecek?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN:

1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Tuğba Tekyıldız

Tuğba Tekyıldız

Dijital ve teknoloji ile ilgilenen herkesi Moblobi.com'a bekliyoruz... Moblobi: https://moblobi.com/author/tugba-tekyildiz/ E-posta: onur.aydin@moblobi.com


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı