6 ayda 483 iş fikri ve 1.000’e yakın girişimci: Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi'nde Haftanın Haberleri'nde! - Moblobi.com
Marka’ların Köşe Yazıları

6 ayda 483 iş fikri ve 1.000’e yakın girişimci: Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’nde Haftanın Haberleri’nde!


Yeni iş fikirlerinin ticarileşmesi ve ticarileştikten sonra büyümesi süreçlerinde her türlü desteği profesyonel bir hizmet anlayışı ile sunan ve bunların yaygınlaşması için mücadele eden sosyal yapı, Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’nde geçtiğimiz hafta öne çıkanlar…

  • BTM Sahne II – Yatırımcı ve Girişimci Buluşması Etkinliği ile BTM Girişimcilerinin Yatırımcılar ile Buluşma Heyecanı Devam Ediyor…Detaylar için tıklayın.
  • İTO Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi ‘Al fikrini gel, fikrin iş yapsın’ dedi, 6 ayda 483 iş fikri ve 1.000’e yakın girişimci geldi… Detaylar için tıklayın.
  • BTM III. Hızlandırma Kampı’nın ilk gününde yeni katılan girişimciler için “Hoşgeldin” etkinliği 1 Kasım’da… Detaylar için tıklayın.

 


Moblobi.com olarak Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni röportajlarımız ile destekliyoruz. BTM girişimleri ve BTM ile gerçekleştirdiğimiz röportajlarımızı Moblobi TV’den buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni daha yakından tanımak ve web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı