Başımıza İcat Çıkarmanız için Son Günler, BTM Köşesinde!

Popüler mobil uygulama, web sitesi, girişim programları ve markalar sizin için Moblobi.com’da köşeler açıyor… İşte Yeni iş fikirlerinin ticarileşmesi ve ticarileştikten sonra büyümesi süreçlerinde her türlü desteği profesyonel bir hizmet anlayışı ile sunan ve bunların yaygınlaşması için mücadele eden sosyal yapı, Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi‘nin sizin için ayırdığı köşesi…

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi‘nde geçtiğimiz hafta öne çıkanlar ve önümüzdeki haftanın etkinlikleri…

  • BTM girişimcilerinden Mesut Polat (MasterFi), Vehbi Yurdakurban (ForFarming) ve Serdar Özçelik, İTO meslek komitelerinde sunumlarını gerçekleştirerek, sektörün önde gelen isimlerinden projelerine dair bilirkişi görüşü aldılar.
  • Mucit Girişimci Programı ile patent/faydalı model başvurusunu yapmış mucitler BTM çatısı altında toplanarak, ürünlerini ticarileştirmeleri ve yatırımcıyla buluşturmaları için ihtiyaçları olan destekleri alacaklar.
  • Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi ekibi, İTO Yönetim Kurulu ve BTM Yönetim Kurulu Üyeleri ile 06 Haziran 2018 Çarşamba akşamı Cemile Sultan Korusu’nda düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. Programa İTO Başkanı Şekib Avdagiç, İTO Başkan Yardımcıları Dursun Topçu ve İsrafil Kuralay, İTO Genel Sekreteri Doç. Dr. Nihat Alayoğlu ve BTM Yönetim Kurulu Üyeleri katılarak Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi süreçleri hakkında istişarelerde bulundu.
  • BTM Bire Bir Danışmanlık Saatleri gerçekleşti.
  • Başımıza icat çıkarmanız için son günler! BTM, icadı olan ve icadının Patent/Faydalı Model başvurusunu yapmış mucit girişimcileri ‘Mucit Girişimci Programı’na bekliyor. Başvuru için:

Moblobi.com olarak Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni röportajlarımız ile destekliyoruz. BTM girişimleri ve BTM ile gerçekleştirdiğimiz röportajlarımızı Moblobi TV’den buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni daha yakından tanımak ve web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

Etiketler
BİLGİYİ TİCARİLEŞTİRME MERKEZİ

BİLGİYİ TİCARİLEŞTİRME MERKEZİ

İstanbul Ticaret Odası (İTO) iştiraki olan Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM)'nin faaliyetleri İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) tarafından destekleniyor. BTM, yeni iş fikirlerinin ticarileşmesi ve ticarileştikten sonra büyümesi süreçlerinde her türlü desteği profesyonel bir hizmet anlayışı ile sunan ve bunların yaygınlaşması için mücadele eden sosyal bir yapı. Hem girişimcilerin hem de Türkiye’nin gelişmesine yardım etmeyi hedefleyen BTM ekipleri, girişimcilik ekosisteminde yer alan ve ekosisteme yeni giriş yapan 7’den 70’e tüm girişimcilere ve yenilikçi iş fikirlerine destek oluyor.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı