Aldığı Bitcoin’i Yıllar Sonra Hatırlayıp Zengin Olan Genç, Bundle Köşemizde!

Geçtiğimiz hafta da Bundle’da birbirinden ilginç, merak uyandırıcı ya da hayrete düşürücü içerikler okurlarla buluştu. İşte Bundle kullanıcılarının yarım milyon farklı içerik arasında en çok ilgi gösterdikleri!

20 Dakika Kuralı ile Yaşamınızı Düzene Sokun

Son dönemlerde öne çıkan neredeyse tüm motive edici bilimsel teoriler, kuramdan uygulamaya geçiş için özel formüller üzerine kafa yoruyor. Bunlardan biri de 20 dakika kuralı; karşı direncimiz ne kadar olursa olsun, 20 dakikalığına hepimizin herhangi bir hareketi yapmaya katlanacağını gösteren çok basit bir psikolojik davranış biçimini sunuyor.
Uplifers

Halter Efsanesi Naim Süleymanoğlu’nun Hikayesi

Türkiye’ye halteri sevdiren, ülkemize Olimpiyat Şampiyonluğu, Avrupa Şampiyonluğu ve Dünya Şampiyonluğu gibi sayısız madalya kazandıran Cep Herkülü Naim Skaraciğer yetmezliği nedeniyle ciddi bir yaşam savaşı veriyordu. Tüm müdahelelere rağmen kurtarılamayan Naim Süleymanoğlu geçtiğimiz hafta hayata gözlerini yumdu.
Listelist

İnsanlar Örümceklerden Neden Çok Korkar?

Bahçenizde, evinizde, iş yerinizde, nerede karşılaşsanız bir ürperti hissettiğiniz, temas etmekten özellikle kaçındığınız ve genellikle de temkinli yaklaştığınız örümceklere dair korkunuzun kaynağı ne olabilir?
BilimFili

Film Stüdyosu Logolarının İlginç Hikayeleri

Hepimiz o filmin başlarındaki logo kısımlarını biliriz. Adamlar bunları o kadar güzel yapmışlar ki, çoğu zaman bunları filmin gerçek parçaları olduğunu düşünüyoruz. Tabi durum böyle olunca da insanlar bu logoların ne anlama geldiğini ve hikayelerini de merak ediyor. İşte bu listede bu konuyu irdeleyeceğiz.
Storia

Yolculuk Sırasında Tüketmemeniz Gereken Gıdalar

Beslenmede yapılan birtakım hatalar, kötü bir yolculuk geçirmeye, mide bulantısı ve baş dönmesi gibi fiziksel zorluklar yaşamaya neden olabiliyor. Elbette her insanın bünyesi farklıdır ve her gıda herkeste aynı etkiyi yapmaz. Ancak genel olarak yolculukta rahatsız edecek gıdalarla sizler için sıraladık. Eminiz ki bu gıdaların tüketimine dikkat ettiğinizde, yolculuklarınız daha güzel geçecek. İşte size yolculukta tüketmemeniz gereken yiyecekler…
Rekreatif Haber

Spoiler İyidir: Sonunu Bilmek Hikayenin Tadını Artırıyor!

Favori dizinizin finalini kaçırdığınızda, izleyene kadar spoiler yememek için tüm sosyal medyadan kaçınırsınız. Bu bir zorunluluktur. Diğer yandan spoiler okumak… sonunu mahvettikleri için Facebook arkadaşlarınızı azarlamayın; onlar sadece işleri sizin için daha iyi hale getiriyorlar.
Opereyşın

Aldığı Bitcoin’i Yıllar Sonra Hatırlayıp Zengin Olan Genç

Belki o zamanlar ilerleyen yıllarda değerleneceğini düşünerek, belki de ‘bir yatırım yapayım da kenarda kalsın’ diyerek 2009 yılında Bitcoin’e 27 dolar yatırım yapan Kristoffer Koch, şu an azımsanmayacak bir servetin sahibi.
Webtekno

Hayatınızı Kolaylaştıracak Pratik Bilgiler

Çatlamış yumurtayı nasıl haşlayacağınızı ya da elinize batan kıymık veya cam parçasını acısız nasıl çıkaracağınızı biliyor musunuz? İşte hayatınızı kolaylaştıracak pratik bilgiler…
The Geyik


Bundle’ı daha yakından tanımak ve web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.
Bundle ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızı izlemek için tıklayın.
Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı