Akıllı Şehrin Girişimcileri Yarışması’nın Ödülleri ve Diğerleri, BTM Köşesinde! - Moblobi.com
Marka’ların Köşe Yazıları

Akıllı Şehrin Girişimcileri Yarışması’nın Ödülleri ve Diğerleri, BTM Köşesinde!


Popüler mobil uygulama, web sitesi, girişim programları ve markalar sizin için Moblobi.com’da köşeler açıyor… İşte Yeni iş fikirlerinin ticarileşmesi ve ticarileştikten sonra büyümesi süreçlerinde her türlü desteği profesyonel bir hizmet anlayışı ile sunan ve bunların yaygınlaşması için mücadele eden sosyal yapı, Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi‘nin sizin için ayırdığı köşesi…

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi‘nde geçtiğimiz hafta öne çıkanlar ve önümüzdeki haftanın etkinlikleri…

  • World Cities Congress 2018’de, BTM ve İSBAK A.Ş. tarafından düzenlenen Akıllı Şehrin Girişimcileri Yarışması’nın ödülleri sahiplerini buldu. BTM startuplarından Bavulier projesi ikincilik ödülüne lâyık görüldü. Kategori ödüllerinde ise; İnovatif Çözümler Kategorisi’nde Rüzgar ve Akarsu Türbinleri İçin Yeni Nesil Jeneratör projesiyle İ. Kurtuluş Çıklaiblikçi, Akıllı Ulaşım Kategorisi’nde ULAKOPTER Şehiriçi Akıllı Dağıtım Sistemi projesiyle Umut Karadirek birincilik ödülünün sahibi oldu. Sosyal Girişimcilik Kategorisi’nde ASISTanbul Sosyal Yardımlaşma Mobil Uygulaması ile birinciliğe lâyık görülen İlker Dursun’a ödülünü BTM Direktörü İbrahim Elbaşı takdim etti.
  • 25-26 Nisan’da BTM ekibi, BTM Sahne-Yatırımcı ve Girişimci Buluşması’nda yer alacak girişimcilerin proje sunumlarını dinledi.

Moblobi.com olarak Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni röportajlarımız ile destekliyoruz. BTM girişimleri ve BTM ile gerçekleştirdiğimiz röportajlarımızı Moblobi TV’den buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni daha yakından tanımak ve web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı