İlk Yerli Uçak: Vecihi Hürkuş! - Sayfa 3 / 3 - Moblobi.comİlk Yerli Uçak: Vecihi Hürkuş!

Kendi ülkemizin değerli bir mucidine alçakça yapılan kumpasları biz de bugün çeşitli haber kaynaklarından, yıllar sonra okuyoruz. Vecihi Hürkuş kirli emeller uğruna harcanılan ülkemiz hazinelerinden sadece bir tanesidir. Teknoloji alanında saygı görmek istiyorsak öncelikle kendi mucitlerimizi korumamız lazım. Bir kimsenin kendi ülkesini geliştirmek isteyen kendi vatandaşını sabote etmeye çalışması kadar çirkin bir eylem daha yoktur.

Vecihi Hürkuş ile ilgili daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. (Videoyu göremiyorsanız AdBlock’un kapalı olduğundan emin olun!)

Sizde konuyla ilgili düşünce ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum formu aracılığıyla toplulukla paylaşmayı unutmayın. Sonuçta bilgi paylaşılmadan öğrenilmez!


Yiğit Can ile Teknoloji Sohbetleri’ni Moblobi.com’da takipte kalın ? 

Yiğit Can’ın tüm yazılarını görmek için buraya tıklayın.

Yiğit Can’ı daha yakından tanımak isterseniz Youtube kanalımızdaki videosunu izleyebilirsiniz 🙂

Yiğit Can’ın Moblobi.com için oluşturduğu intoyu izlemek için tıklayın:

Moblobi.com yazarlarından Yiğit Can’ı sosyal medyada takip etmek isterseniz:

  • Facebook’da için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Instagram’da için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Linkedin’de için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Blog’unu takip etmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yigit Can Türk

Bilgisayar mühendisliği öğrencisi ve aynı zamanda içerik yazarıyım. Bir de küçük akvaryum balıklarım var. Ama bunun konumuzla pek bir ilgisi yok. Moblobi.com’da sizlerle "YİĞİT CAN İLE TEKNOLOJİ SOHBETLERİ" köşemde teknoloji hakkında sohbet edecek ve bu konu hakkındaki görüşlerimi paylaşacağım. Yiğit Can'ı daha yakından tanımak isterseniz Youtube kanalımızdaki videoyu https://www.youtube.com/watch?v=xywwP6qxbLk linkinden izleyebilirsiniz. Yiğit Can'ın Moblobi.com için oluşturduğu intoyu izlemek için https://youtu.be/aEQPfRx309s linkine tıklayabilirsiniz. Yiğit Can'ı sosyal medyada da takip etmek isterseniz: LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/yesyigitcan/ Instagram: https://www.instagram.com/yesyigitcan/ Facebook: https://www.facebook.com/yigitcan.turk.73

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir