İnternetten Satışlarınızı Arttıracak Blog Yönetimi - Moblobi.com
İnternetMobilSosyal MedyaYaşamYeni Teknolojiler

İnternetten Satışlarınızı Arttıracak Blog Yönetimi

Moblobi ekibi uzun yıllara dayanan tecrübesi ile markanıza özel blogunuzu kuruyor ve sizin adınıza yönetiyor. Bu sayede markanız çok daha fazla kişiye ulaşıyor.


İnternette hangi işi yapıyorsanız yapın, ana amacınızın daha fazla kişiye ulaşmak olduğunu çok iyi biliyoruz. Sonuç olarak ana hedefiniz, ürün ve hizmetiniz için internetten satış rakamlarınızı arttırmak. Başta e-ticaret markaları olmak üzere internette ürün ve hizmet satışı yapan tüm markalar bu hizmetten faydalanabilir.

Moblobi ekibi uzun yıllara dayanan tecrübesi ile markanıza özel blogunuzu kuruyor ve sizin adınıza yönetiyor. Bu sayede markanız internette çok daha fazla kişiye ulaşıyor. Size sadece arkanıza yaslanıp internetteki işinize daha fazla müşteri gelmesini izlemek kalıyor. Unutmayın ki internet pazarlamasının en etkili yolu blog yönetimi. 6 ve 12 aylık 2 adet paket mevcut.

Orta ve büyük ölçekli markalara sunduğumuz bu hizmet için daha fazla bilgi almak için hemen aşağıdaki forma bilgilerinizi yazın, teklifimizi hemen iletelim.

  • İnternette Daha Fazla Görünür Olmak İçin Neden Moblobi.com’u seçmelisiniz?

Moblobi.com, SEO uyumlu içerik yazma konusunda çok uzun yıllara dayanan deneyimli bir ekibe sahip. İhtiyacınız olan içeriği birçok analitik araç ile analiz ederek hazırlıyor; geçmiş deneyimleri ve sektör tecrübesi ile en iyi sonuçları almanızı sağlıyor. Unutmayın ki; değerli ve SEO uyumlu içerik yazma; deneyim ve tecrübe işidir.

  • Nasıl başvurabilirsiniz?

Blog yönetimi talepleriniz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Hemen fiyat teklifimizi size ileteceğiz.

Ad-Soyad:

Firma Adı:

E-Posta:

Telefon:

Talep Edilen İçerik Adedi:

Talep Edilen İçerik Konusu:

Talep Edilen İçerik Yoğunluğu:
50-100 kelime uzunluğunda150-200 kelime uzunluğunda250-300 kelime uzunluğunda350-400 kelime uzunluğunda450-500 kelime uzunluğunda500 kelime ve üzeri

Güvenlik Sorusu:

* Her türlü sorunuz için “bilgi@moblobi.com” mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Moblobi.com hakkında daha fazla bilgi almak ve bizi yakından tanımak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı