Günün Sorusu: Facebook’da 2017 yılının en çok konuşulan olayı ne?

Günün Sorusu:

“Facebook’da 2017 yılının en çok konuşulan olayı sizce hangisi oldu?”

Yanıtlamak veya verilen yanıtları görmek için aşağıdaki seçimlerden birine tıklayın.


 • Twitter‘dan yanıtlamak istersen aşağıya tıkla:

 • Twitter’ın yoksa ve yanıtlamak istersen aşağıdan seçimini yaparak yanıtlayabilirsin, tıkla:

 

 


Sizin de teknoloji, sosyal medya, mobil, yeni nesil pazarlama veya girişimciliğe dair merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz sorular varsa aşağıdaki formdan bize iletin, soralım, sitemizde yayınlayalım:

  Adınız:

  Soyadınız:

  E-Postanız:

  Moblobi.com'da aracılığı ile sormak istediğiniz soru:

  Güvenlik Sorusu:  Önemli Not:

  • Sorunuz Moblobi.com kategorilerinden (Teknoloji, Mobil, Sosyal Medya, Yeni Nesi Pazarlama, Girişimcilik) birine ait olmalıdır.
  • Formda yer alan tüm alanların eksiksiz olarak tamamlanmış olması önemlidir.
  • Sorularınız gönderildikten sonra Moblobi.com editörlerince gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra yayınlanacak ve size belirttiğiniz mail adresinizden bilgilendirme paylaşılacaktır.
  • Sorunuzun sonunda adınız ve soyadınız “Soru Yazarı” olarak belirtilerek okuyucularla paylaşılacaktır. Mail adresiniz ise sorunuzun yayınlanmasında sizinle iletişime geçmemiz için gerekli olup, kesinlikle 3.kişilerle veya sitemizde paylaşılmayacaktır.
  • Formda herhangi bir sorun yaşadıysanız veya sorunuzu form yerine mail ile bizimle paylaşmak isterseniz bilgi@moblobi.com adresine de gönderebilirsiniz.
  • Paylaşacağım çok şey var, bana “soru sormak” yetmez, Moblobi.com’da bir köşe yazarı olayım, cv’imin de olduğu bir köşem olsun, her gün veya her hafta köşemde içerik paylaşayım, kendimi Moblobi.com okuyucularına ve bu ekosisteme buradan tanıtayım dersen: bilgi@moblobi.com adresinden bize ulaşın, hemen köşenini hazırlayalım.
  Etiketler


  İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu
  Kapalı