Growth Circuit Girişimleri Silikon Vadisine Götürüyor!

Bir hızlandırma programı ve yatırım firması olan Growth Circuit, ODTÜ Teknokent bünyesinde kuruldu. Türkiye girişimcilik ekosisteminde bulunan teknoloji girişimlerini, Türkiye-Amerika-İngiltere üçgeninde hızlandırarak desteklemeyi amaçlıyor. Ayrıca bu girişimlere yatırımlar yaparak uluslararası pazara açılma şansı tanıyor.

Growth Circuit Hızlandırma Programı, 2 haftalık ön hızlandırma İstanbul’da gerçekleşecek. Bu ön hızlandırmayı başarıyla geçen ekipler Growth Circuit giriş yatırımı alacak. Bunun birlikte fikirlerini en yalın haliyle ürünleştirebilecek. Ayrıca 2 ay boyunca UC Berkeley ve Bobson girişimcilik ekosistemi

Collage mentorları ile birlikte iş fikirlerini valide etme şansı yakalacak ve iş modellerini Silikon Vadisi kurallarına göre kurmayı öğrenecek.

Bu aşamayı başarıyla tamamlayan girişimler, 80.000 TL Growth Circuit devam yatırımı alacaklar. Bu yatırım ile birlikte Draper Üniversitesi ya da ABC Hızlandırma Programlarına katılacaklar ve 5-8 hafta San Francisco’da Silikon Vadisi girişimcilik ekosistemini deneyimleyebilecekler.

Growth Circuit, yatırımlarına hızla devam ediyor ve Türkiye’nin azimli ve fikrine güvenen girişimci adayları ile teknoloji startuplarını uluslararası başarıyı yakalamak için hızlandırma programına davet ediyor. Başvuru yapmak için buraya tıklayabilirsiniz. Bu arada başvuru için son günün 6 Nisan olduğunu da hatırlatalım.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı